Армія Тунісу витісняє прибічників президента

У Тунісі - сутички між силами безпеки і охороною президентського палацу у кількох кілометрах від столиці. Місцеві мешканці кажуть, що постійно чують потужну стрілянину.

Прем'єр-міністр Тунісу Мохаммед Ганнуші заявив в інтерв'ю національному телебаченню, що його уряд не пробачить тих, хто загрожує безпеці країни після усунення президента Зіна аль-Абідін Бен Алі. Він залишив країну на тлі масових протестів проти безробіття і корупції.

Мохаммед Ганнуші: "Велика кількість злочинних угруповань були розформовані. Банди нападали на людей і майно, вони поширювали анархію і хаос, хотіли знову поневолити народ Тунісу. Ми не пробачимо цих людей, жодної людини, яка порушує безпеку нашої країни і наших громадян".

Прем'єр Тунісу пообіцяв швидко провести реформи для того, щоб підвищити рівень життя у країні і заявив, що відтепер Туніс відкриває нову сторінку своєї історії.

Події у Тунісі викликали акції протесту в інших арабських країнах.

У Йорданії представники опозиції і мітингувальники твердять, що страждають так само, як і мешканці Тунісу. У Ємені студенти пройшлися вулицями столицями із закликами до революції. В Алжирі кілька людей у знак протесту підпалили себе - один чоловік помер, троє осіб перебувають у лікарні із сильними опіками.

Новини на цю ж тему