Південна Корея відбила своє судно у піратів

Судно Samho Jewelry
Image caption Південнокорейські сили звільнили судно Samho Jewelry

Південна Корея повідомила, що її спецпідрозділи штурмували судно, захоплене сомалійськими піратами в Аравійському морі, і врятували екіпаж.

Військово-морські сили Південної Кореї переслідували вантажне судно відтоді, як пірати захопили його минулими вихідними, і перед світанком у п’ятницю провели операцію, яка тривала 5 годин.

Військовий речник сказав, що 8 піратів було вбито і ще 5 затримано.

Під час операції пірати поранили капітана судна, але його поранення не є серйозним.

Image caption Рятувальна операція за 1300 км від берега Сомалі

Південнокорейське судно, серед 21 члену екіпажу якого - громадяни Південної Кореї, Індонезії та М’янми, прямував з Об'єднаних Арабських Еміратів до Шрі-Ланки, коли пірати захопили судно у суботу. Судно везло хімікати.

Південна Корея входить до складу багатонаціональних сил для боротьби з піратством.

Рятувальна операція відбулася на відстані 1300 км від узбережжя Сомалі.

Авіаносець Choi Young помітив піратів у вівторок і підійшов до вантажного судна Samho Jewelry після того, як пірати залишили судно, аби напасти на монгольське судно неподалік.

Південнокорейські сили кажуть, що вирішили напасти на піратів, бо ті виглядали знесилено після тривалого переслідування.

Президент Південної Кореї сказав у заяві, яку транслювало телебачення, що Корея "не терпітиме будь-якої поведінки, яка загрожуватиме безпеці".

Читати: Пірати обходяться світові у $12 млрд. на рік

Останнім часом біля східного узбережжя Африки спостерігається рекордна кількість нападів піратів на тлі посилення патрулювання регіону США, ЄС та Китаєм.

Новини на цю ж тему