УЄФА: справу про підкуп ЄВРО-2012 закрито

Спірос Маранґос
Image caption Спірос Маранґос звинувачував посадовців УЄФА в отриманні хабарів

УЄФА повідомила, що Генеральний прокурор Кіпру закрив справу стосовно звинувачень, висунутих Спіросом Маранґосом про нібито підкуп посадовців УЄФА, які обрали Україну й Польщу господарями Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012.

У заяві, оприлюдненій на веб-сайті УЄФА та на сайті Федерації футболу України, мовиться, що УЄФА задоволена рішенням, яке було ухвалено після розслідування поліції, і що "не було знайдено інформації чи доказів, які би підтверджували будь-які звинувачення Спіроса Маранґоса".

У заяві також мовиться, що всі звинувачення проти УЄФА та її членів стосовно рішення про місце проведення ЄВРО-2012 були "цілковито безпідставними".

УЄФА також повідомляє, що пан Маранґос у заяві до поліції на Кіпрі вибачився за "ситуацію, що склалася в результаті його звинувачень".

УЄФА наприкінці жовтня минулого року подала скаргу проти пана Маранґоса до суду у Швейцарії. Ця справа залишається відкритою.

Пан Маранґос, який звинуватив посадовців УЄФА у тому, що вони продали права на проведення ЄВРО-2012 за майже 14 млн. доларів 2007 року, твердив, що хоче боротися в суді, захищаючи свої заяви.

Новини на цю ж тему