Крокодилу, який з'їв телефон, загрожує операція

Крокодил Гена проковтнув телефон
Image caption Крокодилу Гені у лютому буде 15 років

14-річному крокодилу Гені, який живе в дніпропетровському океанаріумі і який у грудні минулого року проковтнув мобільний телефон, цього тижня, можливо, доведеться робити операцію.

Як повідомляють інформаційні агентства, працівники океанаріуму стурбовані здоров’ям крокодила, який після інциденту відмовився від їжі.

Працівники океанаріуму не вірили скаргам Римми Головко, яка впустила свій телефон, коли намагалася зняти крокодила на відео, аж поки телефон не почав дзвонити у нього в животі.

Інцидент порівнюють з казкою про Пітера Пена, в якій у крокодила в животі тікав годинник.

Відвідувачка океанаріуму розповіла, що вона намагалася вловити момент, коли крокодил відкрив пащу, але телефон з її рук випав.

Ассошіейтед Прес цитує працівника океанаріуму, який каже, що відтоді крокодил мало рухається і менше плаває.

Фахівці намагалися нагодувати крокодила куріпкою з доданим проносним засобом, сподіваючись, що телефон вийде природним шляхом, але Гена відмовився їсти. Працівники також намагалися гріти воду й повітря, аби пришвидшити процес травлення.

Агентства новин цитують головного ветеринара Дніпропетровська Олександра Шушленка, який каже, що якщо Гена й далі не їстиме, йому зроблять рентген і - як крайній захід - можуть зробити операцію.

Фахівці кажуть про небезпечність операції.

"Все залежить від того, де в його тілі опинився телефон. Ми маємо мало досвіду з такими великими тваринами", - додав ветеринар.

Відвідувачка Римма каже, що хоче отримати свою сим-карту з фотографіями та номерами телефонів.

Африканському крокодилу Гені у лютому виповниться 15 років.