Черновецький: Заяву про відставку я не писав

Леонід Черновецький
Image caption Київський міський голова вважає, що оренду землі в Україні необхідно ліквідувати, як явище, посилаючись на досвід Грузії

Київський міський голова Леонід Черновецький заявив в інтерв’ю "5 каналу", що поки не вирішив, чи йти йому у відставку. Водночас він сказав, що коли і піде, то має це погодити зі своїм блоком і зважити всі можливі наслідки для киян. Інформацію про те, що він вже написав заяву про відставку, назвав брехнею.

"Заяву про відставку я не писав. Повідомлення про це, яке пролунало від заступника голови Верховної Ради пана Томенка - це брехня. Просто дрібні політичні капості. Верховна Рада України розділила мої обов’язки, тому насправді я досі вважаю, що у цьому не було великої потреби", - сказав пан Черновецький, якого обрали київським головою 2006 року і переобрали на посаду 2008 року.

Леонід Черновецький, якому цього року виповниться 60 років, твердить про політичні переслідування своєї команди і заявляє, що на нього був тиск з боку вищої влади.

Київський міський голова також сказав, що навряд чи буде балотуватися на посаду мера у 2012 році, однак, скоріше за все, піде на вибори у парламент.

Пан Черновецький також розповів, де був останні кілька місяців.

"Щодо моїх поїздок. Я дійсно був у Грузії та в інших країнах. В Ізраїлі я не був і політичного притулку не просив. Я приїжджаю в Київ, виконую свої обов’язки, підписую документи і контролюю все, що відбувається у Київській міській раді”.

Міський голова розповів, що йому імпонує заборона на оренду землі в Грузії, де він нещодавно був. На думку пана Черновецького, оренда землі в Україні – це прихована можливість оминути бюджет і вона, як явище, має бути ліквідована.

Новини на цю ж тему