Міка Ньютон їде на Євробачення від України

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Українські співачки - Dash, ліворуч, Міка Ньютон, в центрі, і Злата Огневіч під час відбору на участь від України у Міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2011"

У національному відборі на пісенний конкурс Євробачення 2011 перемогла співачка Міка Ньютон. Хоча раніше фавориткою вважали співачку Джамалу. Журі перераховує голоси.

Перемога Міки Ньютон у відборі на Євробачення викликала сумніви деяких членів журі. На офіційній сторінці національного відбору на Євробаченння повідомляється, що адміністрація конкурсу, на чолі із Савіком Шустером, провела перерахунок голосів. Однак результати перерахунку поки що невідомі.

Цього року учасника Євробачення від України відбирали за смс-голосуванням, голосуванням в інтернеті та думкою журі. Президент Першого національного Єгор Бенкендорф повідомив, що Міка Ньютон перемогла у всіх категоріях і що конкурс цього року був прозорим.

"Як ви самі могли побачити, вибір переможця був справжньою інтригою до останньої секунди голосування і ніхто не міг передбачити його фінал. Я вітаю переможницю і бажаю їй нових звершень в Дюссельдорфі", - сказав пан Бенкендорф.

Міка Ньютон під час прес-конференції розплакалася і сказала, що перемога для неї стала несподіванкою.

25-річна Міка Ньютон, справжнє ім’я якої Оксана Грицай, родом із міста Бурштин на Івано-Франківщині. Співачка стала популярною завдяки саундтрекам до низки російських телесеріалів. У кількох вона знімалася сама.

На відборі до Євробачення Міка Ньютон виконала пісню "Ангели". Дивитися пісню тут

Її найближчі конкурентки співачки Злата Огнєвіч та Джамала, які посіли відповідно друге та третє місця.

Суперечки довкола відбору виконавців на Євробачення трапляються в Україні майже щороку, так само як і змінюються умови конкурсу.

Минулого року Україну на пісенному конкурсі мав би представляти співак Василь Лазарович, якого обрало керівництво Першого каналу. Однак після скандалу на конкурс врешті поїхала співачка Альоша, яка посіла десяте місце.

Новини на цю ж тему