НТКУ пропонує переголосувати

Єгор Бенкендорф пропонує нове СМС-голосування Копирайт изображения UNIAN
Image caption Єгор Бенкендорф пропонує нове СМС-голосування

Національна телекомпанія України пропонує трьом лідеркам національного відбору на Євробачення виступити у четвер наживо в ефірі Першого національного, щоби телеглядачі обрали переможницю.

Як сказано в повідомленні НТКУ, таке рішення ухвалили, щоби "зняти ажіотаж" після того, як від глядачів надійшли звернення із сумнівами у результатах національного відбору.

В результаті смс-голосування, голосування в інтернеті і рішення членів журі, які проходили вихідними, перемогу здобула Міка Ньютон із піснею "Ангели". Однак це викликало протести інших учасників та їхніх продюсерів, і передусім, Злати Огнєвіч та Джамали, які посіли, відповідно, друге і третє місця. Вони нарікають на несправедливі умови голосування, згідно із якими за кожного із учасників можна було голосувати безліч разів.

Музичні критики вже підрахували, що найбільше ексклюзивних дзвінків було подано за Джамалу, у той час, як за Міку Ньютон найбільше голосували з одних і тих же телефонів та інтернет-адрес.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Міка Ньютон і сама здивувалася перемозі у відборі

"Ми пропонуємо у четвер запросити трьох учасників, що набрали найбільшу кількість голосів, у прямий ефір нашого телеканалу з 21:30 до 23:00. Вони виступатимуть і буде голосування. Особисто я пропоную відмовитися від журі та інтернету і лишити тільки можливість голосувати з допомогою смс. Причому, щоб з одного номеру можна було відправляти тільки одне повідомлення. Наголошую, що це робоча версія", - заявив Бі-Бі-Сі Єгор Бенкендорф. Водночас керівник Першого національного каналу запевнив, що результати голосування не були сфальсифіковані: "Національний відбір був проведений згідно з усіма правилами. Все можна перевірити, вся інформація у нас відкрита і не буде знайдено жодного порушення, бо наголошую: відбір був проведений дуже чесно".

Новини на цю ж тему