Почався продаж квитків на ЄВРО-2012

Старт продажу квитків на матчі ЄВРО-2012 буде дано на урочистих церемоніях в Києві і Варшаві.

Image caption Славек і Славко - символи ЄВРО-2012

За повідомленням інформаційного центру Україна – 2012, 28 лютого завершився перший етап квиткової кампанії на офіційному порталі ЄВРО-2012 – створення особових облікових записів на право отримання квитків на майбутні матчі чемпіонату.

Зареєструвалися понад 340 тисяч фанів

Водночас у прес-службі МОК повідомляють, що можливість зареєструватися на порталі буде і упродовж березня, на який припадає період замовлення перепусток. Останній термін створення облікового запису - 31 березня. На 20 лютого кількість фанів, які заявили про бажання придбати перепустки, перевищила 340 тисяч. 90% з них – мешканці країн, що приймають чемпіонат.

Українські урочистості розпочнуться о 5 вечора у Києві в Українському домі на Хрещатику за участи уповноваженого президента УЄФА з питань Євро-2012, члена виконкому УЄФА Франтішека Лаурінця, операційного директора УЄФА Мартіна Каллена, директора турніру Маркіяна Лубківського, представників уряду та федерації футболу України.

Перший власник квитків - із Білої Церкви

Під час церемонії публіці представлять першого власника квитків на Євро-2012, якого визначили шляхом довільного розіграшу в рамках промо-акції від УЄФА.

Це мешканка Білої Церкви у Київській області з ініціалами В.М. Вона отримає чотири квитки на перший матч Євро за участю української збірної.

До 31 березня організатори турніру будуть приймати замовлення на квитки, а їх обробка триватиме два тижні. Вже у квітні 2011 року відбудеться лотерея, за результатами якої визначаться власники перепусток. Вони отримають відповідні ваучери, які згодом можна буде обміняти на квитки.

Ціни і пільги

Квитки будуть розбиті на три цінові категорії. Їх вартість коливатиметься від 300 до 6000 гривень. Процедура продажу квитків на фінальну частину чемпіонату Європи 2012 року вперше передбачає переваги для мешканців міст, що приймають чемпіонат. Квота для них становитиме 2000 квитків на кожен матч. В цілому це 32 тисячі для українських глядачів і 30 тисяч для польських, враховуючи кількість матчів на території країн-господарів. Всі інші мешканці міст-господарів, які зареєструвалися, але не отримають квот, візьмуть участь у спільній лотереї УЄФА.