Останнє поновлення: Вівторок, 1 березень, 2011 p., 11:27 GMT 13:27 за Києвом

На інтерв'ю до Януковича - у краватці!

Джастін Роулетт одягнув джинси і не мав краватки під час інтерв'ю з президентом Януковичем

Джастін Роулетт одягнув джинси і не мав краватки під час інтерв'ю з президентом Януковичем

Британський часопис Guardian у своєму додатку G2 критикує кореспондентів та ведучих Бі-Бі-Сі, які неохайно вдягаються. У статті йдеться про чоловіків.

Видання посилається на нещодавно проведене опитування, згідно з яким британські глядачі хочуть бачити кореспондентів та ведучих у краватках: їм не подобаються відкриті шиї у чоловіків та джинси.

Імоджен Фокс, заступник редактора G2 з питань моди, у своїй статті пише, що навіть якщо ви повідомляєте з "гарячої точки", то подбайте про свій зовнішній вигляд.

Найбільшим порушником вона назвала кореспондента аналітичної вечірньої програми на другому телеканалі Бі-Бі-Сі Newsnight Джастіна Роулетта, який минулого місяця записав репортаж про Україну.

Імоджен Фокс найбільше обурило інтерв'ю з президентом України Януковичем. Те, що Джастін Роулетт одягнув джинси, не мав краватки, а з-під сорочки в нього виглядала футболка, експерти з питань моди назвали виявом неповаги.

Перерахувши ще кількох телеведучих Бі-Бі-Сі, автор статті пише, що вона не розуміє, звідки на телебаченні з'явилась ця тенденція до неохайності.

"Чи означають джинси наближеність до народу, до "кожного із нас", наче ними кореспондент промовляє до глядача: "Якби ти був на моєму місці, ти б запитав президента чи прем'єр-міністра те саме"? Чи можливо це відголоски такої собі "мачо-культури"? - запитує автор коментаря.

Втім, робить висновок Імоджен Фокс, глядач обирає належний, доречний стиль, а не манеру мачо.

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS