ГПУ "накопала" на Тимошенко 180 томів справи

Юлія Тимошенко Копирайт изображения UNIAN
Image caption Юлія Тимошенко

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що їй дали у вівторок в Генпрокуратурі для ознайомлення 180 томів кримінальної справи про виплату пенсій.

Про це пані Тимошенко написала у своєму Твіттері, перебуваючи у вівторок у Генпрокуратурі. Екс-премєра звинувачують, зокрема, у виплаті пенсій з коштів, виділених Україні в рамках Кіотського протоколу. Юлія Тимошенко заперечує ці звинувачення і твердить, що всі кошти перебувають на рахунках уряду.

Водночас на сайті лідера БЮТ з'явилися обіцянки, що парламентська опозиція наполягатиме на ухваленні антикорупційних заходів, на противагу тим, які були запропоновані владою. На думку Юлії Тимошенко, владні ініціативи спрямовані на пошук корупціонерів серед пересічних громадян.

"За відсутності правосуддя хочуть з кожного пересічного громадянина зробити корупціонера, а для посадовців цими законами дається право робити все, що вони хочуть," – вважає екс-прем’єр.

Юлія Тимошенко сказала перед черговим допитом у Генпрокуратурі, що альтернативний пакет антикорупційних законів узгоджений з GRECO – європейською структурою, яка займається створенням системної протидії корупції.

Напередодні президент Віктор Янукович заявив про необхідність посилення боротьби з корупцією, звинувативши минулу владу у поширенні корупційних дій.

Водночас питання ставлення населення до влади аналізує компанія GfK Ukraine. Компанія займається маркетинговими і соціальними дослідженнями в Україні. Результати опитування показали, що 54% респондентів вважають, що сьогодні Україна рухається неправильним шляхом, хоча 15% твердить, що справи в країні в цілому розвиваються у правильному напрямку.

Опитування проводилися в останню декаду січня методом особистого інтерв'ю.

Новини на цю ж тему