Останнє поновлення: Субота, 5 березень, 2011 p., 14:27 GMT 16:27 за Києвом

Шестеро загиблих в авіакатастрофі Ан-148

За повідомленнями Слідчого комітету Росії, шестеро членів екіпажу літака Ан-148, включно з двома громадянами Мьянми, загинули в суботу зранку в результаті авіакатастрофи під час льотних випробувань у Бєлгородській області.

За повідомленнями агентств новин, літак, який належав Воронезькому авіаційному заводу, вилетів вранці з аеродрому "Придача" для проведення випробувань.

Причиною катастрофи могли стати технічні фактори і помилки льотчиків з Мьянми.

російські експерти

За інформацією свідків, яких цитують російські ЗМІ, літак зайнявся в повітрі, потім вибухнув перед падінням на землю. При падінні пілотам вдалося відвести лайнер від школи і дитячого садка.

Російські експерти твердять, що причиною катастрофи могли стати технічні фактори і помилки пілотів з Мьянми.

Джерело на Воронезькому авіаційному заводі повідомило, що після випробування літак мав бути переданий уряду Мьянми (Бірми).

Ан-148 (фото з архіву)

Подібний літак розбився у Росії

Ан-148 – спільний спільний проект українського і російського авіапрому. Близькомагістральний літак розрахований на перевезення від 70 до 90 пасажирів, а також вантажів.

За повідомленнями російських військових експертів, пасажирський і рамповий Ан-148 може стати гарною основою для сімейства літаків спеціального призначення.

Російський військовий каталог "Зброя Росії" пише, що з початком виробництва нового регіонального літака Ан-148 у Воронежі з’явиться реальний шанс дати збройним силам Росії машину, військовий варіант якої дозволить суттєвим чином розширити їх можливості.

Агентство Франс Прес нагадує, що західні уряди запровадили певні санкції щодо Мьянми внаслідок того, що в тій країні, де панує військовий режим, порушуються права людини.

Минулого місяця ЄС закликав Китай, Індію і Росію здійснити тиск на Мьянму з метою поліпшення ситуації із правами людини і зупинити поставки зброї режиму.

Корисні посилання в інтернеті

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS