Перебої з дешевим хлібом на Луганщині

На Луганщині через нестачу борошна зупинив роботу хлібозавод, що забезпечує дешевими, так званими "соціальними", сортами хліба Свердловськ і Ровеньки, два міста зі стотисячним населенням.

Image caption Українська влада традиційно вважає доступність дешевших, так званих "соціальних" сортів хліба, питанням політичним

Як повідомили журналістам у Свердловській міській владі, хлібозавод не працює вже третій день. Пекарі не мають грошей на закупівлю борошна.

Однак чиновниця мерії Раїса Сигаєва сказала, що 16 тонн борошна мають надійти найближчим часом. Цього повинно вистачити на кілька днів, оскільки щодоби хлібозавод випікає приблизно 12 тонн хліба.

Загалом щоденно місто потребує 22 тонни хліба. З них 10 тонн випікають приватні виробники, а також два хлібозаводи із сусідніх районів.

Як правило, хліб, випечений у приватних пекарнях, коштує на кілька гривень дорожче, ніж продукція Свердловського хлібозаводу.

За повідомленнями кореспондента Бі-Бі-Сі, місцеві мешканці ставляться до зупинки хлібозаводу без ентузіазму. Адже щоби купити хліб, мешканцям міста треба обійти чотири-п'ять крамниць.

Губернатор: "тимчасові труднощі"

Тим часом губернатор Луганщини Володимир Пристюк підтвердив, що були перебої з постачанням хліба у Свердловську, Ровеньках та низці менших населених пунктів.

Водночас голова облдержадміністрації заявив, що він особисто контролює ситуацію з постачанням хліба:

"Ситуація із забезпеченням населення Луганської області хлібом знаходиться під моїм особистим контролем. На сьогодні в регіоні немає проблем ані з борошном, ані з випічкою хліба. Тимчасові труднощі на деяких хлібозаводах уже ліквідовані. Резонанс, який отримала ситуація із забезпеченням хлібом мм. Ровеньки та Свердловськ, має штучний характер, масштаби проблеми значно перебільшені".

Як повідомляє офіційний сайт обласної адміністрації, сьогодні через кілька годин після ранкової наради, Свердловський хлібозавод почав отримувати борошно у борг.

Борошно - не гречка

Як повідомляють мас-медіа, з початку року поступове зростання цін на борошно і готовий хліб відзначено по цілій Україні.

Експерт-економіст Андрій Товстоп'ят сказав Бі-Бі-Сі, що ціна на хліб для населення підвищується внаслідок збільшення ціни на пшеницю і борошно.

За словами аналітика, природа забезпечення торговельної мережі борошном і гречкою – трохи різна.

Дефіцит гречки виник через малий урожай. Пшениці ж вироблено достатньо і поточні залишки досить суттєві, вважає пан Товстоп'ят: "Якщо минулого року було шість з половиною мільйонів тонн, то нинішнього - шість мільйонів. Про дефіцит не йдеться. Питання лише в ціні".

Експерт наводить цифри, які показують, наскільки пшениця нового урожаю виросла в ціні.

Якщо влітку, напередодні сезону, перший клас пшениці коштував 1300 гривень за тонну, то нині – уже 2100 гривень.

Експерт каже, що оскільки частка борошна у вартості хліба складає 70%, то це дає збільшення ціни на хліб на 10-13%.

Новини на цю ж тему