УЄФА думає, що стадіони до ЄВРО побудують

Будівництво стадіону в Києві Копирайт изображения AFP
Image caption УЄФА сподівається, що стадіони побудують до жовтня

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно заявив у понеділок, що спорудження стадіонів у Києві та Львові відбувається із затримками і, можливо, будівництво не буде завершено до червня цього року, як планувалося.

Водночас він сказав, що затримки не становитимуть перешкод для підготовки до ЄВРО-2012.

"Вони будуть готові найпізніше до жовтня, часу випробувати їх буде досить. Ми знали, що це буде нелегко. Але зрештою це буде чудове святкування європейського футболу", - сказав президент УЄФА Джанні Інфантіно.

Він додав, що УЄФА отримала більшість документів від Федерації футболу України після звинувачень на її адресу у політичному втручанні у футбольні справи, що спричинило погрози про можливі санкції проти України, включно з втратою права на проведення чемпіонату. Читати подробиці

Платіні: можливо, це була помилка

Тим часом президент УЄФА Мішель Платіні, якого у вівторок, як очікується, переоберуть на другий термін на посаді, в інтерв’ю Франс Прес визнав, що буде непокоїтися щодо ЄВРО-2012, допоки не буде зіграно фінальний матч.

55-річний Платіні сказав, що "можливо, було помилкою" надати право на проведення ЄВРО-2012 Україні й Польщі, але додав, що все буде добре.

"Це великий виклик. Україна – не Німеччина, і в стані кризи. Але це буде добре, люди, які туди поїдуть, отримають задоволення. І на відміну від чемпіонату світу у Південній Африці, там буде тепло і святково", - сказав пан Платіні в інтерв'ю Франс Прес.

Інвестори не зацікавлені?

Тим часом засоби інформації цитують експертів, які кажуть, що українській владі поки що не вдалося залучити достатньо інвесторів до підготовки об'єктів, необхідних для проведення чемпіонату Європи з футболу.

Один з експертів сказав, що передбачалося, що участь держави в підготовці до чемпіонату складатиме 18% проти 82% з боку інвесторів. Однак наразі частка приватного капіталу в організації турніру становить лише 14%, і витрати держави загалом на підготовку Євро-2012 можуть сягнути 60 мільярдів доларів.

Новини на цю ж тему