Тарас Чорновіл має питання до Пукача і Ющенка

Тарас Чорновіл Копирайт изображения UNIAN
Image caption Тарас Чорновіл на місці смерті батька

Тарас Чорновіл заявляє, що він має серйозні підозри щодо ролі колишнього генерала міліції Олексія Пукача у смерті його батька 12 років тому В’ячеслава Чорновола.

В інтерв’ю одному з телеканалів Тарас Чорновіл сказав, що Олексій Пукач керував "наружкою" ще у Кіровограді, коли батько виїжджав в останню дорогу до Києва. І нібито, за словами Тараса Чорновола, дав сигнал для виїзду КАМАЗу з Лугового Дніпропетровської області.

За словами Тараса Чорновола, він має дуже серйозні претензії і до екс-президента Віктора Ющенка, кажучи, що той мав гарні стосунки з покійним міністром внутрішніх справ Юрієм Кравченком.

Ще 2001 року екс-прем'єр Віктор Ющенко характеризував тодішнього губернатора Херсонщини Юрія Кравченка, як принципову і чесну людину. Кажучи, що він задоволений тим, що в його уряді був не кримінальний елемент.

За словами Тараса Чорновола, нині важливо допитати Віктора Ющенка, аби він дав відповідь на низку запитань щодо його діяльності в одному із штабів Кучми на виборах 1999 року.

Депутат Чорновіл сказав, що кілька днів тому назад зустрічався з генпрокурором і висловив прохання, аби справу про загибель батька було повернуто до прокуратури і що, начебто, через кілька днів буде рішення.

Ще раніше справу повернули до МВС.

Рідні В'ячеслава Чорновола вважають його смерть 1999 року напередодні президентських виборів, на яких переміг Леонід Кучма, політичним убивством.

В'ячеслав Чорновіл на виборах 1999 року був одним із кандидатів у президенти.

Покійний міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко за президентства Кучми заявляв, що смерть В’ячеслава Чорновола була наслідком автокатастрофи.

Проте, згодом екс-голова СБУ Валентин Наливайченко заявляв, що за його керівництва службою були віднайдені серйозні докази, що В’ячеслав Чорновіл був убитий. Читати далі

Новини на цю ж тему