Королівське весілля: Букінгем оприлюднив деталі

Весмінстерське абатство Копирайт изображения
Image caption Із Весмінстерського абатства службу будуть транслювати на прилеглі вулиці через гучномовці

Кейт Мідлтон і її найближча родина перед весіллям ночуватимуть у готелі "Ґорінґ" у районі центрального Лондона Белгравія.

Цей готель сім'я Мідлтон вибрала сама. Кейт ночуватиме у королівському номері.

Принц Вільям, другий у черзі спадкоємець престолу, одружиться з міс Мідлтон 29 квітня у Вестмінстерському абатстві.

Джеремі Ґорінґ, головний управляючий готелю "Ґорінґ", сказав: "Ми маємо за честь і дуже раді з того, що відіграємо цю невелику роль у такий видатний день. Ми бажаємо міс Мідлтон і принцу Вільяму великого щастя і з нетерпінням чекаємо на святкування".

"Готель "Ґорінґ" - єдиний п'ятизірковий готель у Лондоні, яким досі володіє та управляє сім'я, яка його збудувала", - додав Джеремі Ґорінґ.

За його словами, цей 100-річний лондонський готель славиться "чудово зготованими британськими стравами" та "унікальним персоніфікованим стилем обслуговування".

Клеренс Хаус також оприлюднив точний графік весільного дня.

Image caption Королівська гвардія тренується біля Букінгемського палацу

10:15 - наречений і принц Гаррі прибувають до Вестмінстерського абатства 10:51 - наречена і її батько виїздять з готелю "Ґорінґ" до Вестмінстерського абатства 11:00 - початок церемонії одруження 12:30 - кавалькада нареченої прибуває до Букінгемського палацу 13:25 - королева, начерена і наречений з'являються на балконі 13:30 - над Букінгемським палацом пролітають літаки Королівських військово-повітряних сил

Маршрут весільної процесії пролягатиме через Молл, вулиці Хорс Гардз Роуд, Хорс Гардз Перейд, через арку Хорс Гард Арч, Вайтхолл, по південній стороні Парламентської площі до Весмінстерського абатства.

Весільну службу в абатстві подаватимуть через гучномовці натовпам людей на вулицях Лондона.

Великі екрани буде встановлено в Гайд парку та на Трафальгарській площі.

Новини на цю ж тему