Загинув шоколадний магнат Ферреро

П'єтро Ферреро був співголовою родинної компанії Копирайт изображения AP
Image caption П'єтро Ферреро був співголовою родинної компанії

П'єтро Ферреро, співголова групи під такою ж назвою, загинув у нещасному випадку під час ділової поїздки до Південної Африки. Про це повідомив речник компанії, яка володіє такими відомими в кондитерському світі марками, як Нуттелла і Кіндер.

48-річний П'єтро Ферреро помер після невдалого падіння з велосипеда, сказано в повідомленні, поширеному групою Ферреро.

Його батько Мікеле, який є найзаможнішим італійцем, зумів перетворити компанію Ферреро з родинної фірми на глобальний кондитерський конгломерат.

Nutella Дід пана Ферреро, також на ім'я П'єтро, відкрив родинну фірму у 1942 році в місті Альба, що в італійському П'ємонті. Компанія і досі базується в тому місті.

У воєнні роки, коли бракувало багатьох продуктів, шоколад був великою рідкістю. І старший Ферреро винайшов рецепт, у якому поєднав какао з лісовими горішками, яких у П'ємонті було дуже багато. Результат - шоколадний крем Нуттелла - став великим міжнародним успіхом.

2009 компанія Нуттелла висловлювала наміри купити британську кондитерську фірму Cadbury, але потім відмовилася від цих планів, розчистивши шлях для придбання Кедбері базованою у США групою Kraft Foods.

"Італія втратила бізнесмена, який репрезентував найкращі якості нашої економічної історії", - сказано в заяві міністра закордонних справ Італії Франко Фраттіні.

Компанія Ferrero, яка досі перебуває у власності родини Ферреро, у минулому фінансовому році мала річний оборот на суму 6,6 млрд євро.