Королівській нареченій намалювали герб

Копирайт изображения PA
Image caption Новий герб Кейт вмістять на зворотній бік офіційної програми весілля

Сім'я Кейт Міддлтон, нареченої принца Вільяма, розробила свій перший герб, який буде надруковано на офіційній програмі королівського весілля 29 квітня.

На гербі - за пропозицією самої Кейт - зображені три дубові гілочки: по одній на кожну дитину подружжя Міддлтон. Цей знак, як вказують знавці королівських традицій, покликаний відобразити соціальний статус батьків нареченої, яка в майбутньому може стати королевою.

Знак для майбутньої принцеси замовив її батько Майкл. Вартість його створення - 4400 фунтів стерлінгів (близько 6200 доларів).

"Це необов'язково, але оскільки їх дочка виходить заміж за члена королівської родини, їй, напевно, доведеться в майбутньому використовувати герб", - пояснює Томас Вудкок, фахівець з Геральдичного коледжу в лондонському Сіті, який брав участь у роботі над знаком.

Дуб, за словами Вудкока, - це традиційний символ Англії і західної частини графства Беркшир, в якому Міддлтони живуть останні 30 років. Золотий шеврон, що розділяє герб посередині, - це, за словами Вудкока, уособлення матері Кейт Мідлтон Керол, дівоче прізвище якої - Голдсміт (у перекладі - Ювелір). А обрамляють шеврон білі смужки, які символізують гірські вершини і любов сімейства Міддлтон до лижного спорту і до англійського Озерного краю.

Копирайт изображения AFP
Image caption Після весілля Кейт намалюють новий герб

Після того, як Кейт стане принцесою, королівський двір, імовірно, дарував би їй геральдичний знак, вважає Томас Вудкок, але її батько хотів, щоб гербом могла користуватися не тільки вона, а й уся родина.

Та версія герба, яка, як зазначено в офіційних паперах, належить виключно самій Кейт та її сестрі Піппі, буде надрукована на звороті програми королівського весілля. А її лицьову сторону буде прикрашати герб нареченого, принца Вільяма, старшого сина принца Чарльза і принцеси Діани і прямого спадкоємця британського трону.

У гербі Міддлтон яскраво виражені червоний і синій кольори: саме вони домінують на прапорі Сполученого Королівства. При цьому геральдичний знак Кейт має форму не щита (який зазвичай застосовується в чоловічих гербах), а багатокутника, який звисає зі стрічки, що символізує той факт, що власниця герба незаміжня.

Цей герб Кейт буде використовувати до 29 квітня, коли відбудеться весілля і коли її знак буде об'єднаний з гербом принца Вільям.

Новини на цю ж тему