У Росії "зник" син Євгенія Касперського

У Росії місцеві ЗМІ повідомили про зникнення і можливе викрадення сина Євгенія Касперського, творця популярної антивірусної програми й одного з найзаможніших росіян.

Копирайт изображения AFP
Image caption Компанія Касперського - приклад успішного бізнесу, не пов'язаного з енергетикою

Служба безпеки і російська поліція розшукують 20-річного Івана Касперського вже кілька днів. Правоохоронці, згідно з повідомленнями, перевіряють інформацію про його викрадення.

Але прес-служба компанії "Лабораторія Касперського" відмовилася підтверджувати чи спростовувати припущення, що сина засновника викрадено з метою отримати викуп.

Російський інформаційний портал Life News, посилаючись на власні джерела, повідомив, що викрадачі Івана Касперського вимагають за нього 3 млн євро.

Офіційні джерела не коментують цих повідомлень.

"Лабораторія Касперського", заснована 1997 року, за межами Росії вважається одним із небагатьох прикладів успішної російської компанії, що не пов'язана з енергетикою.

Статки Євгенія Касперського оцінюють у 800 млн доларів. За версією журналу Forbes, він посів 125-те місце в рейтингу 200 найзаможніших росіян.

А ділове американське видання Fast Company нещодавно включило "Лабораторію Касперського" до 50 найбільш новаторських компаній світу.

Іван Касперський - наймолодший з трьох дітей бізнесмена.