Королівське весілля і суперечливі гості

Вестмінстерське абатство Копирайт изображения Other
Image caption Серед 2 тисяч гостей у Вестмінстерському абатстві буде 46 представників королівських родин

Менше, ніж за тиждень до весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон, яке відбудеться у Вестмінстерському абатстві в Лондоні 29 квітня, оприлюднені подробиці списку гостей на церемонії.

На церемонію запрошені 46 членів королівських родин з різних країн світу, включно з кронпринцом Бахрейну та королем Свазіленду, чия присутність буде суперечливою, зважаючи на придушення антиурядових протестів у тих країнах.

На весілля приїдуть 6 чинних або колишніх королів, 5 королев, герцог, султан, емір і десяток принців і принцес.

Копирайт изображения Other
Image caption Весілля - 29 квітня. У Британії - вихідний

Серед майже двох тисяч гостей, які будуть присутні на церемонії, також політики, громадські діячі та зірки. Там також будуть родичі британських солдатів, які загинули в Іраку та Афганістані.

На весілля були запрошені всі короновані голови держав, з якими Британія має дипломатичні стосунки.

Лише Камбоджа відмовилася надіслати свого представника, бо, як виявилося, король Камбоджі вже мав плани на цей день.

Але, як передає кореспондент Бі-Бі-Сі, як би міністерство закордонних справ Британії не сподівалося, що й королівська родина Бахрейну має плани, як виглядає, кронпринц таки їде до Лондона - попри те, що британський міністр закордонних справ висловив стурбованість тим, як влада у Бахрейні поводилася з учасниками протестів.

Хто де сидітиме?

Найближчі родичі молодих сидітимуть найближче до наречених.

Королева Єлизавета II та її чоловік герцог Единбурзький, принц Чарльз та його дружина герцогиня Корнуольська, а також принц Гаррі сидітимуть у першому ряду.

Серед запрошених на церемонію зірок – співак Елтон Джон, футболіст Дейвід Бекем з дружиною Вікторією, олімпійський чемпіон з плавання Ієн Торп.

Мати Кейт Міддлтон, яка разом з чоловіком володіє компанією, що продає аксесуари для святкувань, сидітиме навпроти королеви.

Поруч з Міддлтонами сидітимуть члени родини Спенсер – родичі покійної принцеси Діани, зокрема, її сестра.

Політики, включно з прем’єром Дейвідом Камероном та лідером опозиції Едом Мілібандом, будуть сидіти з південного боку абатства.

Новини на цю ж тему