Уряд Лівії: літаки НАТО цілилися у Каддафі

Зруйноване укриття лівійського лідера Копирайт изображения Reuters
Image caption Незабаром після атаки НАТО до зруйнованого укриття привезли журналістів

У лівійській столиці Тріполі було чутно потужні вибухи по тому, як над містом пролетіли літаки НАТО. Одразу після цього на деякий час припинили мовлення три лівійські державні телеканали. Лівійський уряд в офіційному повідомленні твердить, що ціллю Альянсу був лідер країни Муаммар Каддафі.

Пожежники продовжують роботу у постраждалому внаслідок ударів з повітря будинку. Туди ж через кілька годин після атаки привезли іноземних журналістів. Неназване джерело агентства Рейтер повідомило, що кількість поранених сягає 45, стан 15 - дуже серйозний.

Сили НАТО в останні дні посилюють наступ на Тріполі. США, Велика Британія та Франція заявили, що не припинять повітряну кампанію, поки пан Каддафі не піде.

Крім того, у неділю надійшли повідомлення про бої у місті Місурата. Це сталося через день після того, як урядові сили оголосили про виведення своїх вояків з міста.

Британський журналіст повідомив, що чув спорадичні вибухи та автоматні черги.

Він припускає, що це повстанці зуміли захопити 3 з чотирьох об'єктів, які війська полковника Каддафі утримують у Місураті.

Натомість, речник лівійського уряду Мусса Ібрахім сказав, що стрілянина в Місураті свідчить про те, що армія відбиває атаку повстанців.

"Наша армія під час виходу з Місурати зазнала нападу повстанців. Вояки дали відсіч, але продовжили вихід з міста. Лідери племен зараз рухаються до передмість Місурати, і вони ведуть перемовини з жителями міста та повстанцями. Ми знаємо, що містяни підтримують лівійську державу та проти повстанців, але вони налякані, бо не мають зброї, і почуваються заручниками ситуації", - заявив представник уряду Лівії.

Новини на цю ж тему