Лікарі: стан здоров'я Луценка задовільний

Юрій Луценко Копирайт изображения Reuters (audio)
Image caption Екс-міністр Юрій Луценко твердять, що голодує вже понад тиждень

Лікарі перевірили стан здоров'я колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який продовжує голодування, і назвали його задовільним.

Такого висновку дійшла комісія лікарів на чолi з начальником управлiння охорони здоров'я Державної пенiтенцiарної служби за результатами обстеження Юрія Луценка в суботу.

"За результатами комiсiйного медогляду, стан Луценка визнано задовiльним. Умови його утримання вiдповiдають вимогам санiтарiї та гiгiєни. Скарг на умови утримання, стан здоров'я або iншi побажання Луценко не висловив", - твердять у вiддiлі зв'язкiв з медіа державної пенiтенцiарної служби.

У повiдомленнi наголошується, що пан Луценко перебуває пiд постiйним медичним наглядом.

Колишній міністр внутрішніх справ твердить, що почав голодування 23 квітня - на наступний день після того, як суд продовжив термін його утримання під вартою до 5 місяців.

"Мене незаконно затримали, незаконно арештували, незаконно утримують, незаконно продовжують термін тримання, я це довожу з номерами статей Кримінально-процесуального кодексу, але мене ніхто не хоче слухати! Жодні аргументи ні до кого не доходять, тому в мене залишається останнє — боронити свою свободу в останній метод, який залишився. Юридичного методу вже немає", - цитує Юрія Луценка сайт "Народної самооборони".

Юрій Луценко відмовився від їжі, але уточнив, що питиме чай і каву з цукром, а на Великдень мав з'їсти яйце і паску.

Прес-служба державного департаменту виконання покарань твердить, що "Луценко підтвердив, що в період з 22 по 28 квітня він не інформував керівництво установи про відмову від вживання їжі. За наявною інформацією, в цей період він вживав гарячі напої, святковий куліч та крашанки, горішки, канапки".

Сам екс-міністр та його родина твердить, що він заявляв у письмовій формі про свої наміри і його голодування вже триває понад тиждень.

Новини на цю ж тему