"Хрещеного батька" допишуть

Приквел до славетного роману Маріо П’юзо “Хрещений батько” (The Godfather) повинен вийти у червні 2012 року, повідомило видавництво Grand Central Publishing.

Image caption Френсіс Форд Коппола зняв фільм "Хрещений батько" за однойменним романом Маріо П'юзо 1971 року

Роман під назвою "Сім’я Корлеоне" напише Ед Фалько. Вибір цього автора схвалили спадкоємці П’юзо, що помер 1999 року у віці 78 років.

Текст роману, дія якого розгортається у 1930-ті роки і хронологічно передує подіям, зображених у "Хрещеному батькові", базується на так і не екранізованому сценарії П’юзо.

Копирайт изображения AP
Image caption Марлон Брандо у ролі хрещеного батька

Роман Маріо П’юзо, опублікований у 1969 році, розійшовся тиражем у понад 20 мільйонів копій, а сам автор отримав Оскар за спільний з Френсісом Фордом Копполою сценарій до фільмів "Хрещений батько" і "Хрещений батько-2".

Ця сага зображує долю вигаданої американської родини італійського походження на чолі з доном Віто Корлеоне, якого у фільмах зіграли Марлон Брандо і Роберт де Ніро.

Син Маріо П’юзо Тоні каже, що новий роман розповість історію про початок кар’єри Корлеоне у кримінальному світі і "відповідатиме духу Маріо П’юзо".

Видавництво Grand Central Publishing твердить, що роман "захоплююче повертає у приквел класичних персонажів П’юзо, повністю відповідає оригіналу і водночас є абсолютно самостійним".

Після "Хрещеного батька" П’юзо написав ще два романи з тієї ж серії – "Сицілієць", опублікований 1984 року, і "Омерта", який було опубліковано після смерті автора 2000 року.

Впродовж кількох останніх років опубліковано два сиквели роману, написані Марком Вайнгарднером – "Хрещений батько повертаєься" і "Помста хрещеного батька".