Майбутнє за паперовими телефонами

Прототип гнучкого смартфона зроблений з електронного паперу канадійськими розробниками.

Image caption На новому телефоні можна писати ручкою, зігнути і покласти до кишені

Паперовим телефоном можна користуватися так само, як і великим смартфоном, а саме, дзвонити, приймати дзвінки, відправляти повідомлення, слухати музику і читати електронні книжки.

Ґаджет функціонує навіть тоді, коли його згинати, складати його сторони або кути.

Один з творців такого телефона Роель Вертеґааль твердить, що за ними майбутнє: "За п'ять років усі телефони будуть такими".

Цей пристрій - результат співпраці між дослідниками лабораторії Human Media із Queen's University та дослідницького центру Arizona State University.

"Цей комп'ютер виглядає і працює, як маленький шматочок інтерактивного паперу", - сказав доктор Вертеґааль у своїй заяві.

За його словами, "ви взаємодієте, згинаючи його до розміру мобільного телефона, гортаєте сторінки, загинаючи кутики, або просто пишете по ньому ручкою".

Міліметрової товщини прототип зроблений з допомогою електронного чорнила, яке винайшли для електронної книжки Amazon's Kindle, і це пов'язано з електронним Flex-датчиками та сенсорним екраном, який відтворює малюнки і текст, написаний на ньому.

Цей телефон був створений в результаті дослідження, яке проводилося, щоб з'ясувати, наскільки легко людям використовувати і контролювати цей гнучкий пристрій.

Копирайт изображения PA
Image caption Пластмасові телефони відійдуть, майбутнє за паперовими

Доктор Вертеґааль прогнозує, що поширення використання більших версій PaperPhone у майбутньому може створити нову безпаперову реальність.

Водночас команда розробників планує представити ще й інший пристрій, який називається Snaplet. Він відрізняється функціонально, залежно від того, як його носити і вигинати.

Новини на цю ж тему