Вчені: третина всіх харчів іде в смітник

Близько третини всіх продуктів, вироблених для харчування людини, йде у відходи, свідчить дослідження, ініційоване агентством ООН з питань продовольства. Це становить понад мільярд тонн відходів в усьому світі щороку.

Image caption Фрукти та овочі марнуються частіше за інші продукти

Автори дослідження радять країнам, що розвиваються, поліпшити процес виробництва і розповсюдження, аби зупинити втрати такої кількості їжі.

Водночас промислово розвинені країни, кажуть експерти, мають припинити викидати так багато.

Дослідження ООН, проведене Шведським Інститутом продуктів харчування та біотехнології, націлене на міжнародний ярмарок упаковки харчових продуктів, який відбудеться в Німеччині у травні.

З’ясувалося, що споживачі у заможних країнах викидають таку ж кількість їжі (понад 200 мільйонів тонн), що виробляють усі країни Африки південніше Сахари.

Дослідники також виявили, що фрукти й овочі, в тому числі коренеплоди і бульби, йдуть у смітник найчастіше серед усіх видів харчів.

"Втрата" чи "марнування"

Доповідь, ініційована Організацією з питань продовольства і сільського господарства ООН, розмежовує проблему на дві частини: втрата продовольства і його марнування.

Втрати відбуваються під час виробництва, переробки та розповсюдження продуктів.

Найбільше ця проблема стосується країн, що розвиваються. Тож їм рекомендовано поліпшити технологію виробництва та інфраструктуру.

Марнування продуктів – ключова проблема промислово розвинених країн.

Насамперед, вона полягає в тому, що продавці і споживачі викидають придатну до вживання їжу у смітник.

На одного споживача в Європі та Північній Америці припадає близько 100 кг змарнованої їжі на рік.

Споживачі ж з країн Африки південніше Сахари і більшості країн Азії викидають лише 6-11 кг на особу.

Дослідження також скритикувало рекламні слогани на зразок "купи один, отримай другий безкоштовно" - через заохочення покупців до марнування.

Новини на цю ж тему