У Шварцнеггера є позашлюбна дитина

Колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварцнеггер зізнався, що у нього є позашлюбна дитина від однієї з хатніх робітниць.

Копирайт изображения Getty
Image caption Дружина актора Марія Шрайвер підтримувала свого чоловіка під час виборчої кампанії у 2003 році

"Після того, як я пішов з посади губернатора, я розповів моїй дружині про цю подію, яка сталася десять років тому", - повідомив 63-річний Арнольд Шварцнеггер.

Раніше цього місяця Арнольд Шварцнеггер та його дружина Марія Шрайвер оголосили про своє розлучення після 25 років шлюбу. Пані Шрайвер вже залишила їхній спільний будинок у Лос-Анжелесі.

Колишній губернатор також сказав, що він розуміє дружину і "заслуговує на злість і розчарування зі сторони своїх друзів та родини".

Подружжя має четверо своїх дітей, віком від 14 до 21 року.

Ім'я хатньої робітниці, яка народила дитину від Арнольда Шварцнеггера, не розголошують. Журналістам вдалося з'ясувати, що вона працювала у родині актора 20 років, але в січні цього року звільнилася.

Перед офіційною заявою Арнольда Шварцнеггера хатня робітниця розповіла в інтерв'ю газеті "Lоs Angeles Times", що дитину усиновив її чоловік.

Однак вже після зізнання актора жінка відмовилася від будь-яких коментарів, лише сказала, що хоче вибачитись перед Марією Шрайвер, своїми дітьми та родиною. "Мені справді дуже шкода", - сказала хатня робітниця.

Марія Шрайвер, член династії Кеннеді, підтримувала свого чоловіка під час виборчої кампанії у 2003 році, попри заяви десятків жінок, буцім Шварцнеггер до них чіплявся. Вона також залишила свою роботу тележурналіста, коли Арнольда Шварцнеггера оголосили губернатором штату Каліфорнія.