Незвичайний тигр підняв на ноги поліцію

М'яка іграшка у вигляді тигра в натуральну величину спричинила масштабну поліцейську операцію у британському місті Хемпшир та зупинила гру в крикет.

Копирайт изображения sussex police
Image caption Офіцери поліції запевняють, що плюшевий тигр виглядав наче справжній і "дивився на них".

Першим в суботу тривогу підняв стурбований житель міста, який вважав, що то - справжній білий тигр, який втік і ховається у полі.

На місце події відрядили правоохоронців та гелікоптер із камерами, що реагують на тепло. Коли ті не зафіксували тепла, яке б випромінював об'єкт, офіцери наблизилися до нього і виявили, що це всього навсього симпатична м'яка іграшка.

Але до того, як виявили, що "тигр" не рухається, були плани перекривати автошляхи і відрядити на місце інциденту експертів із сусіднього зоопарку, аби вони за допомогою дротиків та транквілізатора нейтралізували те, що вважали твариною.

Також на деякий час припинили гру в крикет, яка тривала поруч, а гравцям у гольф дали пораду продовжити в закритому приміщенні.

"Не часто трапляється, що інцидент залишає усмішку на обличчях наших співробітників. Але він демонструє різноманіття випадків, з якими нам доводиться мати справу", - заявив речник поліції.

Тепер правоохоронці намагаються встановити власника опудала і з'ясувати, як воно потрапило на поле.