Спонсори ФІФА стурбовані скандалом в організації

Футбольний мяч з логотипом компанії Адідіс
Image caption Компанії Адідас і Кока-кола заявляють про своє занепокоєння щодо ситуації у ФІФА

Два найбільші спонсори ФІФА – компанії "Кока-кола" і "Адідас" - висловили стурбованість корупційним скандалом всередині організації.

Кока-кола назвала звинувачення у хабарництві вищого керівництва ФІФА "тривожними і невтішними". Компанія "Адідас" заявила, що "негативна публічність не є позитивом ні для футболу, ні для ФІФА".

Між тим президент організації Зепп Блаттер заперечив, що футбольна федерація перебуває у кризі і сказав, що вона може вирішити всі проблеми.

Пан Блаттер зробив ці заяви вперше після того, як два чільника організації були позбавлені права на футбольну діяльність, і щодо яких пролунали звинувачення у корупції. Вони заперечують такі закиди.

Конгрес ФІФА відкривається у вівторок у Швейцарії і очікується, що на ньому Зепп Блаттер буде переобраний на посаді президента світової футбольної організації.

Кандидатура його суперника, громадянина Катару і голови азійської футбольної конфедерації Мохамеда бін Хаммама булу відкликана.

Це відбулося після того, як Комісія ФІФА з етики почала розслідування у зв’язку із підозрами у зловживанні паном Хаммамом посадових повноважень.