Вчені не знають, як поширилася бактерія E.coli

Іспанські огірки Копирайт изображения AP
Image caption Іспанські фермери показують свої огірки. Експерти не виявили в них бактерію, яка викликала нинішній спалах харчових отруєнь у Німеччині

Шістнадцять смертельних випадків, тисяча хворих, а німецькі науковці розводять руками - вони досі не виявили, який саме продукт і з якої країни заніс бактерію E. coli до Німеччини.

Дослідники з усієї Європи намагаються з'ясувати, де саме по дорозі з ферми до полиць крамниць сталося зараження продуктів.

Німецька влада заявила, що джерелом інфекції є огірки з Іспанії. Однак дослідження довели, що не ці овочі викликали спалах зараження бактерією.

Тепер Іспанія, ймовірно, буде вимагати у Німеччини відшкодувати збитки за втрати від неточної інформації про іспанські овочі.

Небачений спалах

Американські вчені називають нинішні події "надзвичайними". Медики констатують небувалу кількість ускладнень, що зачіпають нирки після зараження бактерією.

"Не було такого спалаху зараження бактерією E.coli за всю історію громадської охорони здоров'я", - твердить американський експерт.

Він говорить, що випадки захворювання звичайно ж були, однак такої кількості смертельних випадків - ні.

Хто хворіє?

Найбільший прецедент харчових отруєнь від E.coli в Європі був у 1996 році у Великобританії. Тоді було зареєстровано 216 випадків отруєння і 11 смертей.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 86% хворих - це дорослі люди, дві третини з них жінки. Медики вважають досить незвичним те, що дітей ця бактерія не зачіпає.

Зазвичай, найбільше від спалахів інфекції страждають діти, бо їхня імунна система недостатньо сильна, аби ефективно боротися з харчовим отруєнням. Однак зараз у Німеччині від бактерії E.coli потерпають дорослі люди і передусім - жінки.

У 1994 році у Сполучених Штатах під час спалаху зараження бактерією E.coli також хворіли переважно жінки віком, в середньому, 36 років.