Огірки? Nein, danke!

Огірки і помідори лежать на полицях крамниць у Німеччині, але ніхто їх не купує, віддаючи перевагу спаржі та іншим "безпечнішим" овочам.

Image caption Німці відмовляються від салату з огірків

На берлінському ринку огірки продають, але не так багато, як зазвичай.

Кілька яток, що наважилися пропонувати огірки, обліпили з усіх сторін написами "Вироблено в Нідерландах" і знизили ціну вдвічі.

Однак і такі пропозиції не приваблюють клієнтів.

Жінка, вдягнута у типово турецьку шаль, підійшла до огірків, підозріло на них подивилася і, не звертаючи уваги на написи, все ж запитала "А звідки саме ці огірки?". Продавець миттєво відповів, що вони голландські, але це не подіяло. Вона все одно пішла, не купивши жодного.

Деякі покупці все ж наважуються на купівлю огірків, однак більшість іде далі і купує картоплю, капусту або спаржу.

Image caption Шевкет Туркен знизив ціни, але огірки продаються погано

Німці дуже люблять спаржу, яка зараз в сезоні. Вони її готують у соусі, загортають в шинку, роблять суп або вживають саму по собі.

Кожен ресторан має свою власну страву, приготовану зі спаржі, і про цей продукт говорять, що він такий самий німецький, як і сосиски.

Тому, хоч продавці і волають на весь ринок, рекламуючи свій товар, страх бере своє і німці проходять повз огірки і помідори. Все, що лишається продавцям, - кожного дня сортувати товар і кидати у сміттєві баки вже згнилі від лежання на прилавку овочі.

Німецька влада, яка спочатку звинуватила іспанські огірки у поширенні бактерії E. coli, пізніше заявила, що помилилась, але джерела інфекції так і не виявила.

Тому, незважаючи на докази іспанської влади, що їхні огірки безпечні, німці бояться цих овочів і віддають перевагу улюбленій спаржі.

Новини на цю ж тему