У Британії стурбовані тим, що діти швидко дорослішають

компютер Копирайт изображения bbc
Image caption Сексуалізація дітей через комп’ютери

Подробиці незалежної доповіді щодо сексуалізації і комерціалізації дітей оприлюднені у Великій Британії. Британський уряд замовив доповідь у зв’язку зі стурбованістю тим, що діти під тиском обставин дуже швидко дорослішають.

Автори доповіді – The Bailey Review – вважають, що у батьків повинна бути можливість купувати комп’ютери, мобільні засоби, які працюють в інтернеті, із заздалегідь встановленим блокуванням сайтів для дорослих.

Виробники та інтернет-провайдери мають робити більше, аби допомогти батькам блокувати доступ дітей до порнографії, а відтак необхідно виробити нові методи перевірки віку користувачів, йдеться у доповіді.

У документі також говориться про необхідність запровадження вікових обмежень для перегляду музичних відеокліпів і жорсткому контролю над рекламою.

Зокрема, пропонується заборонити розміщення реклами сексуального змісту поблизу шкіл і дитячих майданчиків. Батьки мають робити більше, аби відгородити дітей від порнографії в інтернеті.

Тему надмірної сексуалізації дітей досліджував Редж Бейлі, керівник благодійної організації ’’Союз матерів’’, який займається підтримкою сімейних цінностей.

Він каже, що сьогодні діти повністю оточені рекламою, відео і телепрограмами, які показують секс.

За словами експерта, батьки стурбовані також сексуалізацією культури, яка весь час посилюється.

Між тим, як розповідає кореспондент Бі-Бі-Сі, не всі згодні з висновками доповіді про те, що проблему можна вирішити консенсусом. Багато вимагає ’’твердої руки’’ влади.