Кадиров звільнив Гулліта з посади тренера "Терека"

Кадиров та Гулліт Копирайт изображения AFP
Image caption Гууд Гулліт не виправдав сподівань президента Чечні та футбольного клубу "Терек" Рамзана Кадирова.

Голландця Руда Гулліта звільнили з посади тренера футбольного клубу "Терек" із Грозного після того, як його команда програла пермському "Амкару" у матчі 13-го туру російської Прем'єр-ліги.

Перед матчем керівництво клубу поставило суворий ультиматум пану Гулліту: або перемагаєш у матчі у вівторок, або втрачаєш роботу.

Керівництво команди, на чолі із президентом Чечні Рамзаном Кадировим, каже, що тренер почав відволікатися "на бари та дискотеки" і не виправдав сподівань.

Рахунок в матчі в Пермі - 1:0 на користь господарів. Єдиний гол у грі гравець "Амкара" Георгій Пеєв забив на останній хвилині зі штрафного.

Одразу ж після фінального свистка президент "Терека" Рамзан Кадиров сказав, що контракт з Рудом Гуллітом розірвано.

Попередній сезон у російському чемпіонаті "Терек" завершив на 12-ій позиції.

Гулліта запросили, аби він вивів команду до кваліфікаційного раунду європейських змагань у 2012 році.

Але, незважаючи на зіркового тренера, "Терек" перед матчем у Пермі перебував на 14-му місці.

Гулліт Грозному не допоміг

Футбольний клуб "Терек" був заснований у 1958 році, однак прининив своє існування на початку 1990-их через війну у Чечні.

Грозненський клуб почав знову виступати у 2001 році.

Відтоді Москва покладає значні політичні надії на спортивні успіхи клубу "Терек", що мало б символізувати покращення відносин із сепаратистським регіоном.

Рууд Гулліт є одним із найвидатніших голландських футболістів, володарем Золотого м'яча. Коли він у лютому підписав півторарічний контракт із грозненським клубом, це у багатьох викликало здивування.