Макаронні вироби - найулюбленіша їжа в світі

Паста Копирайт изображения THINKSTOCK
Image caption Як макаронам вдалося завоювати світ

Паста, або італійська локшина, очолила результати всесвітнього опитування щодо улюблених страв.

Хоча не всім відома різниця між видами пасти - фарфалле, феттучині і фузіллі - багатьом людям у світі добре знайомий смак спагетті болоньєз, чи фаршированих листків лазаньї.

У результатах всесвітнього опитування благодійної організації Oxfam ця страва обігнала м'ясо, рис та піццу.

Макаронні вироби опинилися серед кулінарних фаворитів не лише на Європейському континенті, а й на Філіппінах, у Гватемалі, Бразилії та Південній Африці.

А статистика Міжнародної організації пасти демонструє, що другий найбільший споживач страви після Італії - це Венесуела. Туніс, Чилі та Перу - також у першій десятці.

Силу любові до пасти відображають суми від продажу макаронів у світі, які виросли з $13 млрд у 2003 році до $16 млрд у 2010. До того ж, аналітики прогнозують подальше зростання.

Як страві, яка так сильно асоціюється з Італією, вдалося стати основною стравою на столах усього світу?

Копирайт изображения THINKSTOCK
Image caption Спагетті - найпопулярніші макаронні вироби за межами Італії

Секрет успіху

Джим Віншіп із британської Асоціації піцци, пасти та італійської їжі каже, що ця страва - дешева, універсальна і зручна, а соус до неї можна зробити із доступних продуктів:

"Із пасти можна приготувати безліч різних став. Вони добре смакують, макарони також мають тривалий термін зберігання, тому їх можна тримати у шафі до потрібного моменту".

Але це лише частина формули популярності. Пасту також легко запустити в масове виробництво і транспортувати по цілому світу, вона не потребує охолодження, що робить її популярною і серед виробників харчових продуктів.

Утім для виготовлення макаронних виробів потрібне дороге обладнання, а ціни на пшеницю, з якої їх виготовляють, також не низькі.

Мандри крізь час і простір

Походження пасти не є суто італійським, і це не дивно, оскільки для її приготування потрібні лише зерно і вода.

Греки і римляни споживали схожі на пасту страви, але вони, як правило, не варили їх, а пекли. У стародавньому Китаї готували вареники, але те, що венеціанський мандрівник Марко Поло повернувся у 1295 році з тієї країни із пастою - це міф.

Найбільш загальноприйнятою вважають версію, згідно з якою арабські завойовники, які вторглися на Сицилію у 8 столітті, привезли з собою продукт, схожий на суху локшину. Ця рання паста була приготована із твердих сортів пшениці, які вирощували на Сицилії. Згідно з італійським законом, суху локшину, або ж пасту секка, можна готувати лише з цього виду пшениці.

І попри те, що зараз її вважають дешевою їжею, спочатку паста була їжею заможних людей.

Перша згадка про італійську пасту датується 1154 роком в описах сицилійської фабрики, яка виготовляла цей продукт на експорт. Прорив відбувся у 18 столітті, коли паста стала звичайною їжею, якою можна було нагодувати велику кількість населення.

Але кругосвітні мандри локшини й набуття нею статусу італійської національної страви припали на злам 19 і 20 століть, коли італійці почали масово емігрувати до країн Нового Світу.

"Нехитрий харч для бідних"

Італійський ресторатор Антоніо Карлуччьо каже, що хоча паста має багату історію, італійський внесок у неї - це томатний соус.

Image caption Існує 600 видів локшини...

За його словами, за межами Італії пасту, в основному, споживають у вигляді спагетті, але насправді існує 600 різних її видів і форм, до того ж кожний регіон готує страву на власний лад.

"Я не знаю жодної людини, яка не любила би пасту," - каже Антоніо Карлуччьо.

Але у світі є принаймні одна людина, чиє серце не піддалося спокусам італійського наїдку. Британський кулінарний критик Джайлз Корен вважає локшину переоціоненою їжею, орієнтованою на дітей:

"Запитайте футболістів, що вони можуть приготувати, і ті завжди відповідатимуть - спагетті. Це те, що ви дістаєте із шафи, коли там більше нічого немає. Це нехитрий харч для бідних. Це все одно, що хліб, але макарони потрібно лише проварити, а не випікати в печі."