Євро-2012: Польща бореться з часом і хуліганами

Недобудований стадіон у Гданську Копирайт изображения Getty Images
Image caption На стадіоні у Гданську мають грати у вересні

Відзначення року до початку фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, у Польщі було дещо затьмарено проблемами з побудовою стадіонів та доріг, але діячі УЄФА налаштовані оптимістично.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption В УЄФА сподіваються, що стадіони і дороги будуть вчасно

"Нас не бентежить, що певні дороги не буде вчасно збудовано, чи стадіони будуть готовими трохи пізніше. Знаємо, що Польща й Україна підготуються до Євро-2012 і ніщо не перешкодить цьому,"– твердив під час візиту до Варшави Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно.

Представники польської влади ще зовсім недавно твердили, що проекти в рамках підготовки до Євро-2012 у Польщі реалізуються справно, тому акцент сьогодні слід змістити на організаційну складову підготовки до турніру.

Однак ці заяви виявилися дещо передчасними.

Стадіони і час..

А почалося все з Гданська.

Хоч як намагалися у місті на узбережжі Балтійського моря надолужити відставання від графіку й урочисто відкрити стадіон матчем національних збірних Польщі і Франції 9 червня, боротьбу з часом програли.

Аргументи місцевої поліції, яка не рекомендувала з міркувань безпеки проводити матч на не повністю підготовленому стадіоні, переважили запевнення президента польської Федерації футболу Гжегожа Лято і мера Гданська Павела Адамовича про готовність провести матч і відсутність "аварійного" варіанту.

В результаті, поєдинок, в якому поляки програли, було перенесено до Варшави.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption У Варшаві стадіон мають звершити до 30 листопада

Деякою розрадою для жителів Гданська стала заява міністра спорту і туризму Польщі Адама Герша про те, що матч Польща-Німеччина, який мав відбутися у Варшаві 6 вересня цього року, ймовірно перенесуть до столиці Поморського воєводства.

У Варшаві оператор столичного стадіону – Національний центр спорту Польщі - на початку червня оголосив ультиматум будівельному консорціуму Alpine - Hydrobudowa – PBG у 14-денний термін представити план усунення недоліків, які виникли під час монтажу каскадних сходів навколо фасаду футбольної арени.

"Я не впевнений, що головний виконавець у стані до кінця довести будівництво. З січня 2011 року він перестав вкладатися у терміни. Втрачено вже близько 100 робочих днів. Згідно з нашими розрахунками, відхилення від затвердженого графіку будівництва на сьогодні становить 16%",- наводив на прес-конференції додаткові аргументи керівник оператора стадіону Рафал Каплер.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Стадіон у Познані мають довести до стандартів УЄФА

У результаті переговорів сторони досягли консенсусу: генпідрядник зобов’язався виправити вади монтажу сходів до 15 вересня і повністю завершити спорудження стадіону до 30 листопада.

Керівник Місцевого оргкомітету з підготовки Польщі до Євро-2012 Адам Олькович зауважив, що перший футбольний матч на цьому стадіоні, очевидно, відбудеться вже у березні наступного року.

У Вроцлаві будівництво стадіону йде за графіком. Натомість у Познані місцева влада ще повинна довести реконструйований стадіон, який офіційно відкрили у вересні минулого року, до стандартів УЄФА. Йдеться про вдосконалення системи евакуації глядачів, підвищення якості газону та вдосконалення мережі гастрономічних пунктів.

За розрахунками консорціуму, який незабаром може стати оператором стадіону, для приведення міської арени до стандартів європейської футбольної асоціації місту слід викласти ще приблизно 8 млн євро.

Туск і дороги

Наприкінці травня тривожні новини надійшли з ключової для проведення чемпіонату автомагістралі А2, яка з’єднує Варшаву із кордоном з Німеччиною.

Там китайська будівельна компанія COVEC припинила виплачувати гроші за виконану роботу підрядним фірмам і почала наполягати на доплаті державою додаткових коштів для завершення будівництва двох відрізків шляху протяжністю близько 50 км.

Переговори між сторонами завершилися безрезультатно і тоді у справу втрутився голова польського уряду Дональд Туск.

Копирайт изображения Getty Images
Image caption Дороги, як й інші об'єкти, будуть переважно за кошти ЄС

Він відразу заявив, що держава не дозволить себе шантажувати і угоду з китайцями було розірвано. Попри запевнення чиновників, що будівництво магістралі відновиться вже наприкінці липня й її збудують до початку Євро-2012, більшість польських експертів вважають, що втрачено цінний час і дорога не буде готовою до початку чемпіонату.

Днями польське видання "Rzeczpospolita" мало не підкинуло ще одну сенсацію щодо проблеми з будівництвом іншої важливої магістралі - А1 між північчю і півднем Польщі.

Однак Генеральна дирекція національних доріг і автомагістралей Польщі відразу спростувала цю інформацію, наголосивши що роботи там ведуться безперервно.

До слова, пан Туск нещодавно подякував польським журналістам за їх активну громадську позицію, яка полягає у своєчасному виявленні та висвітленні проблем з реалізацією проектів до Євро-2012.

На його переконання, дії ЗМІ стимулюють виконавців до більш відповідального ставлення до своїх зобов’язань.

Євро-2012 і кошти ЄС

Загалом підготовка до Євро-2012 в Польщі коштуватиме приблизно 20 млрд євро.

Слід підкреслити, що левову частку цих коштів Польща використовує з європейських фондів, які країна отримала на проведення структурних реформ після вступу до ЄС у 2004 році.

На період 2007-2013 років Єврокомісія виділила Польщі 67 млрд євро, які офіційна Варшава має використати до 2015 року.

Частка європейських коштів в інвестиціях коливається від 20 до 85% від їх загальної вартості. Тому, у плані будівництва та модернізації доріг, аеропортів, вокзалів тощо Польща звичайно ж перебуває у комфортнішій ситуації ніж Україна.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Польща сподівається на прибутки від Євро-2012

Цього у розмовах не приховують і польські політики. Однак вони справедливо зауважують, що ця допомога країні надана задовго до надання Україні та Польщі права організувати європейську футбольну першість і просто стала додатковим сприяючим фактором для нормальної підготовки до чемпіонату.

Основною проблемою поляків у підготовці інфраструктури до Євро-2012 на сьогодні не є відсутність коштів, а елементарна нестача часу, а подекуди і бюрократичні перепони.

Наприклад, саме через відсутність позитивного рішення щодо впливу інвестиції на навколишнє середовище, модернізація аеропорту у Познані розпочалася із значним запізненням. Тому, до Євро-2012 летовище буде готовим лише частково.

Безпека - на перший план

До початку чемпіонату Європи залишилося менше року, тому його співорганізатори усе більше часу присвячуватимуть організаційним питанням підготовки до турніру.

У Польщі переконані, що у цій сфері особливу увагу слід приділити питанням безпеки.

Заступник директора Агентства внутрішньої безпеки Польщі Павел Бялек під час міжнародної конференції у Варшаві нещодавно переконував, що рівень терористичної загрози у Польщі на сьогодні є низьким.

Однак польські спецслужби не мають наміру потішати себе цим, а намагаються передбачити потенційні загрози, які можуть виникнути під час Євро-2012, і активно готуються протидіяти цьому.

Павел Бялек підкреслив, що польське АВБ і українська СБУ тісно співпрацюють між собою, а антитерористичні підрозділи спецслужб обох країн регулярно проводять спільні навчання.

З метою координації заходів безпеки під час Євро-2012 у Польщі діятиме Центр управління операцією, на створення якого поблизу Варшави виділено близько 5 млн євро. Під час турніру в ньому цілодобово чергуватимуть понад 170 представників різних силових структур з усіх країн-учасниць турніру.

Футбольні хулігани і "Солідарність"

Ще однією головною біллю Польщі у сфері безпеки, яка несподівано загострилася у цьому році, стали дії футбольних хуліганів.

Спочатку, 25 березня після товариського матчу Литва-Польща у Каунасі, польські фанати влаштували масові безпорядки, а згодом 3 травня схожа ситуація повторилася у Бидгощі після фінального матчу на кубок Польщі між командами "Лех" і "Легія".

Копирайт изображения Reuters
Image caption Уряд підготував проект закону про безпеку на стадіонах

Як зауважив після цього Гжегож Лято, дії агресивних польських вболівальників не лише загрожують безпеці під час Євро-2012, але і підривають імідж Польщі на міжнародній арені.

Польський спортивний журналіст Станіслав Бжуско стверджує, що такої агресії місцевих вболівальників на стадіонах не було ще 20-30 років тому. Причин появи цього явища він бачить декілька.

По перше, перемога "Cолідарності" і демократичні перетворення у країні кінця 80-х років, попри очевидні позитивні зміни, принесли п’янкий елемент вседозволеності у затиснуте рамками соціалістичного буття молодіжне середовище країни.

Крім того, різкий перехід від адміністративних до ринкових механізмів в економіці Польщі, коли вплив держави на людину зменшився і вона сама повинна була подбати про своє життя, породив дезорієнтацію і агресію у певних соціальних групах, які відчули себе відкинутими на маргінес суспільного життя країни.

Чому польський феномен футбольного хуліганства не є таким поширеним в Україні Станіслав Бжуско пояснює "більшою дисциплінованістю українців і їх повагою до інститутів влади".

Справедливо вважаючи безпеку одним із пріоритетів в організації Євро-2012, уряд Польщі нещодавно схвалив проект спецзакону щодо безпеки на стадіонах.

У документі передбачається, зокрема, заборонити участь злісних хуліганів у масових спортивних заходах, запровадити електронні наручники для відстеження пересування порушників громадського спокою, ввести "дистанційні суди"для здійснення швидких судових засідань під час чемпіонату, заборонити носіння ножів і небезпечних предметів у громадських місцях, закривати будь-яким способом обличчя на стадіонах тощо.

Євроефекти

У Польщі практично впевнені в успішності проведення турніру і вже сьогодні підраховують, яку практичну користь організація цієї спортивної події світового рівня принесе країні.

За інформацією міністра Адама Герша, саме завдяки проведенню майбутнього футбольного дійства, у Польщі очікують на зростання ВВП країни у період до 2020 року на 2%.

З цією метою ще у минулому році на замовлення спілки PL.2012 підготовлено звіт з красномовною назвою "Іmpact"(Вплив – укр.). У ньому міститься детальний аналіз того, яким чином проведення турніру вплине на економіку країни.

У документі, зокрема, зазначається, що тільки під час чемпіонату іноземні туристи і учасники Євро-2012 витратять у Польщі близько 150 млн євро, а додаткові прибутки від проведення чемпіонату лише у сфері туризму до 2020 року можуть сягнути 1,5 млрд євро.

Новини на цю ж тему