Преса: ''Замовне вбивство'' британця в Києві

Британська преса пише про "загадкову смерть" Баррі Прінга, який загинув в Україні у першу річницю свого одруження із українкою, яку він зустрів за допомогою сайту знайомств.

Mail Online

Автор фото, Mail Online

Підпис до фото,

Британська преса називає загибель Баррі Прінга в Україні "загадковою"

"Daily Mail" пише, що 47-річного Баррі Прінга збила машина, і якщо спочатку його загибель розглядали як просто випадковий наїзд, то тепер міліція не виключає, що йдеться саме про зумисне вбивство. Про це може свідчити, те, що наїзд стався на майже порожній дорозі, а машина мала фальшиві номери та знак "таксі".

"Міністр закордонних справ Британії Вільям Хейг сказав, що до цього може бути причетна місцева мафія", - пише "Daily Mail".

Вдова загиблого, 29-річна українка Анна Зюзіна, також була на місці загибелі чоловіка, але за кілька хвилин до наїзду пішла до ресторану, де забула свої рукавички. Вона заперечує свою причетність до загибелі чоловіка.

Тепер Анна Зюзіна претендує на частку у спадку Баррі Прінга, який становить близько півтора мільйони фунтів стерлінгів. Британські родичі загиблого оскаржують це.

Натомість, мати жінки розповіла "Daily Mail", що її донька не підозрювала про багатство чоловіка аж до його смерті.

Видання пише, що британець загинув ще у 2008 році, але нікого так і не притягли до відповідальності. На початку 2011 року слідство у справі поновили за ініціативи родичів Баррі Прінга та британського депутата Нейла Перша.

"Неофіційно родина Прінгів розлючена тим, як ведеться слідство в Україні та браком зацікавленості зі сторони міністерства закордонних справ", - йдеться в матеріалі "Daily Mail".

Видання також застерігає: "З певністю можна сказати, що чоловіки, які планують скористатися дедалі більш популярними російськими сайтами знайомств для пошуку кохання мають враховувати підозри, що деякі з них пов’язані з організованою злочинністю".

"Mirror" також пише про загибель Баррі Прінга у статті під назвою "Родина шукає правди про загадкову смерть британського бізнесмена в Україні".

Видання припускає, що йдеться про вбивство, скоєне "замовним убивцею".

"Mirror" пише про те, що родина Прінга вважала його одруження із Анною Зюзіною "дивним" і нагадує, що до одруження жінка працювала стриптизеркою, хоча спершу і розповідала, що викладає англійську мову.