Французька сім'я взяла в прийми горилу

Копирайт изображения Reuters
Image caption Коли є вільна хвилинка П'єр іде подивитися як почувається його названа донька

Власник французького зоопарку і його дружина вирішили "всиновити" 13-річну горилу жіночої статі Діджит.

П'єр і Еліан Тівільйон кажуть, що знають цю тварину від її народження, а почали опікуватися нею, коли її мати припинила годувати своє дитя молоком і відмовилась від неї.

Удень Діджит розважає відвідувачів зоопарку, а ввечері йде додому до своїх названих батьків.

Раніше у подружжя Тівільйон жила мати Діджит - Гінко.

Але вони вирішили відмовитись від ідеї спільного життя з нею, бо Гінко стала агресивною. Хоча П'єр і Еліан кажуть, що їм дуже бракувало горили після того, як повернули до зоопарку.

Подружжя Тівільйон забирають свою Діджит додому в кінці робочого дня і кажуть, що вона дуже тішиться цьому, і любить спати в їхньому ліжку. Вони кажуть, що, на відміну від Гінко, Діджит дуже мила і весела.

"Все дуже добре, бо нашим відносинам вже 13 років. У нас дуже тісний зв'язок з Діджит. Сімейне життя з Гінко було важчим, бо вона з нами познайомилась тоді, коли їй було вже п'ять років", - розповідає 68-річний П'єр Тівільйон.

Подружжя каже, що усиновлення горили вплинуло і на їхню соціальну активність, бо виховувати горилу - майже те саме, що й дитину. Вони не можуть виходити ввечері в кіно або ресторан, бо лишити Діджит одну вдома небезпечно. Так само, як і брати з собою на вулицю.

Відвідувачі зоопарку завжди з цікавістю дивляться, коли до горили іноді підходять її названі батьки. Діджит тоді дуже тішиться, цілує і обнімає їх.