Перше турне Вільяма і Кейт - до Канади

Офіційний портрет королівської пари візиту до Канади Копирайт изображения Chris Jackson Getty Images
Image caption Офіційний портрет королівської пари візиту до Канади

Герцог та герцогиня Кембриджські, Принц Вільям і в минулому Кейт Міддлтон, розпочинають свій перший після одруження закордонний візит.

Їхнє 9-денне турне Канадою та США починається в Оттаві, де вони братимуть участь у святкуванні Дня Канади.

Подружжя також відвідає 6 інших міст у Канаді, після чого вирушить до Каліфорнії.

Згідно з нинішніми законами, королівське подружжя колись може стати королем та королевою Канади.

Очікується, що засоби масової інформації ретельно стежитимуть за тим, у якому вбранні з'являтиметься герцогиня Кембриджська.

"Я думаю, що молодість і динамізм цієї пари продовжить підтверджувати важливу роль корони у цій країні" - сказав Кевін Маклеод, секретар королеви у Канаді, який відповідає за організацію монаршого турне.

Прем'єр-міністр Канади навіть представив особистий прапор принца Вільяма для цього візиту. Прапор сподобався і королеві і принцу.

Молодість задля монархії

Молодий принц має намір продемонструвати своє вміння керувати гелікоптером, коли відвідає Квебек Сіті.

Але не всі радо вітають королівських молодят. Повідомляється також і про протести, які очікуються у франкомовній провінції Квебек та Монреалі.

Копирайт изображения Ian Jones Daily Telegraph Pool PA
Image caption Чим частіше королева в Канаді, тим більше її люблять

І як розповідає кореспондент Бі-Бі-Сі, справа не тільки в тому, щоб прості канадці змогли сфотографувати королівську пару, усі ті капелюшки та сукні, в яких з'являтиметься дружина принца Вільяма, для Канади - це питання культурної тотожності.

У той час, як Канада залишається глибоко поділеною щодо ставлення до монархії, підтримка британської королеви там, як виглядає зростає, не в останню чергу завдяки вже третьому королівському візиту за останні три роки.

Коли до Канади приїхали принц Чарльз та його дружина Камілла у листопаді 2009, кількість прихильників монархії була дуже малою. У той час дві третини канадців хотіли, щоб країною керувала людина, обрана народом Канади.

Але рівно через 7 місяців коли до Канади приїхала королева, то підтримка людей неймовірно виросла. Зібралося понад 100 тисяч людей, щоб привітати королеву. Канадці дуже приязно висловлювалися на адресу королеви.

За словами кореспондента Бі-Бі-Сі, виглядає так, що королівська родина засвоїла урок: якщо вони хочуть зберегти свій вплив на країни британської співдружності, то треба надсилати туди харизматичних представників, також не зашкодить, якщо вони надзвичайно вродливі.

Новини на цю ж тему