Янукович співчуває тим, хто потерпає від реформ

Президент Віктор Янукович заявив, що співчуває тим громадянам України, які внаслідок реформ в країні зазнають втрат і труднощів. На прес-конференції президент сказав, що "у деяких випадках" під час реформ не можна обійтися без втрат.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Президент каже, що вважає вдалим початок реформ в Україні

"Але якщо ми не проводитимемо реформи, не буде майбутнього у нас і у наших дітей. Тому цей шлях неминучий", - сказав Віктор Янукович.

Він сказав, що зараз влада здійснює лише перші кроки на шляху реформ. Президент вважає цілком вдалим початок тих реформ у 2010 році, оскільки його команді вдалося зупинити падіння економіки і забезпечити економічне зростання.

За його словами, у 2010 році економіка зросла на 4,2%, зарплати - на понад 10%.

Віктор Янукович впевнений, що реформи дадуть позитивний результат і в економіці, і в якості життя людей.

"Не так швидко, як нам би хотілося. Але обов'язково із часом ми будемо все більше відчувати, що країна почала рух до модернізації, який посилюватиме державу і покращуватиме життя людей", - сказав президент. Водночас, він визнав "прорахунки і помилки, від яких ніхто не застрахований".

Президент також сказав, що у ході реформ "є опір бюрократії, яка звикла думати про себе і дуже часто займатися корупцією". Однак, каже Віктор Янукович, "нам вдалося зламати цей опір".

"Ми будемо підтягувати тих, хто запізнюється, залучати більш ефективних державних менеджерів", - заявив президент.