Відома попередня причина пожежі на Рівненщині

Будинок для престарілих, що згорів Копирайт изображения mns.gov.ua
Image caption Селяни просять Сергія Тігіпка побудувати лікарню

Урядова комісія на чолі із віце-прем'єр-міністром Сергієм Тігіпком схиляється до висновку, що причиною пожежі у будинку престарілих у селі Біле Рівненської області, внаслідок якої загинуло 16 людей, було куріння у ліжку одного із мешканців цього закладу.

Розслідування трагедії триває, однак слідство говорить про те, що у палаті, де жили чоловіки, один із утриманців курив у ліжку, що й могло стати причиною пожежі. Подробиці - тут.

Як передає кореспондентка Бі-Бі-Сі у Рівненській області Юлія Гуменюк, Сергій Тігіпко зустрівся із жителями села. Вони висловили побажання, аби на місці будинку престарілих та інвалідів було побудовано лікарню, оскільки село потребує її найбільше.

Під час пожежі згорів також фельшерсько-акушерський пункт.

Віце-прем'єр-міністр погодився із доцільністю створення центру соціального обслуговування населення в іншому населеному пункті.

Водночас, він сказав, що в Україні налічується 784 подібних центри, в яких утримуються люди, про яких часто немає кому піклуватися.

"Там люди, за яких немає кому потурбуватися. Їх тут харчують, одягають, лікують, тому попит на такі місця дуже великий. Оскільки альтернативи поки що таким центрам немає, закривати їх не плануємо", - сказав Сергій Тігіпко журналістам.

Сергій Тігіпко повідомив, що на засіданні Кабінету Міністрів у понеділок, 11 липня, буде ухвалено рішення про виділення семи мільйонів гривень на усі заходи, пов'язані із похованням загиблих.