Водолази на "Булгарії" дісталися відсіку з дітьми

Спеціалісти почали обстежувати трюм затонулого на Волзі теплохода "Булгарія", в одному з приміщень якого, за припущеннями, перебували десятки дітей.

Про це повідомив начальник приволзького регіонального центру МНС Ігор Паньшин. Ідеться про музичний салон, в якому на момент лиха могло бути до 50 дітей. Раніше повідомляли, що незадовго перед тим, як судно потонуло, майже всіх дітей на борту зібрали в одній залі для проведення розважального заходу.

Станом на 12.00 за Москвою родичі загиблих опізнали тіла 45 загиблих із 73 піднятих на поверхню.

На судні продовжують працювати водолази.

Згідно з останніми даними, на які посилається міністерство з надзвичайних ситуацій, на борту судна перебувало 205 людей, 79 із них врятувалися.

Доля ще кількох десятків пасажирів залишається невідомою, хоча рятувальники кажуть, що надій знайти їх живими практично немає.

Уряд Татарстану повідомляє, що у переліку підтверджених жертв інциденту на цей момент - 39 жінок, п'ятеро дітей та 14 чоловіків.

У казанській мерії Бі-Бі-Сі повідомили, що всі тіла загиблих звозять до республіканського бюро судово-медичної експертизи в Казані, де організували так званий "центр очікування" для близьких.

Кореспондент Бі-Бі-Сі передає, що піднімати тіла із судна "Булгарія" можуть завершити до вечора вівторка. В цей же день починаються перші поховання загиблих.

Перевантажений теплохід

Російська генеральна прокуратура повідомила про численні порушення правил експлуації теплоходу.

Згідно із інформацією, яку надало відомство, останній раз судно проходило капітальний ремонт 30 років тому і в плавання по Волзі теплохід вийшов з одним пошкодженим двигуном.

Як твердить генпрокуратура, компанія, яка організувала рейс, не мала ліцензії на перевезення.

Російський міністр із надзвичайних ситуацій Сергей Шойґу сказав, що судно було перевантаженим - на борту були 208 осіб, що у півтора рази більше норми. 25 із них були незареєстрованими пасажирами.

Серед пасажирів було також 59 дітей.

Судну було понад півстоліття

Електродизельний теплохід здійснював прогулянковий рейс.

За фактом катастрофи теплохода порушено кримінальну справу за статтею "порушення правил безпеки експлуатації суден".

Теплохід рухався із міста Болгар до Казані і затонув близько 14 години за московським часом за три кілометри від берега.

Двопалубний прогулянковий теплохід був побудований в 1955 році у Чехословаччині.

Судно, яке приписане до річного порту Пермі, спочатку належало Камському пароплавству, але пізніше було передано в оренду комерційній фірмі.

Новини на цю ж тему