Заарештували двох людей, причетних до ''Булгарії''

Казанський суд підозрює двох людей в "наданні послуг, що не відповідають вимогам безпеки", їх заарештували у зв'язку із загибеллю теплохода "Булгарія".

Зокрема, це Світлана Іньякіна - генеральний директор компанії "АгроРечТур", яка була суборендатором судна, а також Яків Івашов - старший експерт Камського філіалу Російського річкового регістру.

Співробітник річкового регістру себе винним не вважає, і обоє арештованих мають намір оскаржити рішення суду.

Копирайт изображения RIA Novosti
Image caption Яків Івашов не вважає себе винним

Тим часом російські рятувальні служби мають намір завершити обстеження затонулого на Волзі теплохода "Булгарія" в четвер. До ранку четверга виявили тіла 105 людей, що загинули внаслідок лиха, доля ще 24 залишається невідомою.

Бюро судмедексперетизи Татарстану повідомляє, що родичі опізнали останки 102 жертв катастрофи. Згідно з останньою інформацією, на судні перебувало 208 людей, з них 79 пасажирів та членів екіпажу врятувалися.

Представники міністерства надзвичайних ситуацій кажуть, що роботи на судні завершать найближчим часом, наразі водолази намагаються проникнути в машинне відділення затонулого теплохода.

Окрім того, рятувальники продовжують обстежувати територію, прилеглу до місця трагедії. В середу зону пошуку розширили на 190 кілометрів вниз за течією ріки: спеціалісти не виключають, що тіла загиблих могло віднести на певну відстань.

Винні ілюмінатори?

Газета "Известия" опублікувала інтерв'ю із представниками словацької корабельні в Комарно, де "Булгарію" збудували в 1955 році.

Копирайт изображения ria novosti
Image caption Поховання загиблих тривають вже третій день

Інженери підприємства розповіли, що термін експлуатації подібних суден не перевищує 20 років, а довше його можна використовувати лише за умови постійного ремонту та модернізації.

Деякі представники корабельні не виключили, що причиною трагедії могла стати зношена обшивка теплохода, інші припустили, що судно стрімко наповнилося водою через відчинені ілюмінатори нижньої палуби.

Інженер Зденек Йедличка сказав в інтерв'ю виданню, що вони обов'язково мусять бути зачиненими: "Для дотримання цієї вимоги вони зазвичай навіть зачиняються на спеціальний замок, щоб туристи не могли просто взяти і провітрити свою каюту, - зазначив Йедличка. - Можливо, екіпаж теплохода порушив техніку безпеки і дозволив відчинити вікна. При різкому повороті це могло потопити корабель".

Новини на цю ж тему