Схопили підозрюваного у вбивстві мольфара

Міліція повідомила про затримання підозрюваного, якого допитають у зв'язку з вбивством народного цілителя з гірського району в Івано-Франківській області.

Міліція задіяла до сотні чоловік для того, щоб прочесати ліс у цій частині Карпат. Попередньо, затримання відбулося пізно увечері. Повідомлено, що підозрюваний 1968 року народження.

Копирайт изображения UNIAN

В п'ятницю міліція Івано-Франківської області повідомила про вбивство відомого народного цілителя, карпатського мольфара Михайла Нечая.

Подія одразу набула великого резонансу, зважаючи на популярність особи гуцульського мольфара - Михайло Нечай сповідував методику лікування, яка не практикується в офіційній медицині.

Перші версії зводились до того, що вбивцею міг бути один із відвідувачів. Михайла Нечая знайшли мертвим із ножовим пораненням шиї у його власному будинку у селі Верхній Ясенів Верховинського району.

За неофіційною інформацією, Михайла Нечая зарізав один із відвідувачів, чоловік, що прийшов на прийом до цілителя.

Поки що міліція не підтвердила і не спростувала цю версію.

Ті, хто очікував зустрічі із мольфаром, розповідають, що цей чоловік кілька днів поспіль намагався потрапити на прийом, а побувавши у цілителя, сказав іншим відвідувачам ніби-то про прохання самого Нечая не заходити певний час до будинку.

Припускають, що вбивця є психічно хворою людиною.

Поки що міліція не підтвердила і не спростувала цю версію.

В управлінні внутрішніх справ Івано-Франківської області обіцяють розкрити злочин у стислі строки.

Як розповідає кореспондентка Бі-Бі-Сі на Прикарпатті Ярослава Угринюк, 82-річний Михайло Нечай вів незвичний спосіб життя. Часто ходив у гори, збирав цілющі трави і з ранку до вечора приймав людей, які з'їжджалися до нього з усієї України та з-за кордону.

Мольфару Нечаю приписували надлюдські можливості, приміром, його здатність розганяти хмари.