Дочку Стросс-Кана допитали у Франції

Французькі слідчі допитали одну з дочок Домініка Стросс-Кана щодо звинувачень у тому, що він намагався зґвалтувати французьку письменницю.

Копирайт изображения AFP
Image caption Поліція допитала Каміль Стросс-Кан у понеділок

Каміль Стросс-Кан є подругою Трістан Банон, можливої жертви.

Пані Банон каже, що колишній голова МВФ напав на неї у паризькій квартирі 2003 року, коли вона намагалася взяти в нього інтерв'ю.

Натомість екс-голова МВФ відкидає ці звинувачення так само, як і закиди у сексуальних домаганнях до готельної покоївки у Нью-Йорку.

Стросс-Кана звільнили з-під домашнього арешту в США, по тому, як слідчі почали сумніватися у достовірності доказів, пред'явлених проти нього, зокрема, у свідченнях можливої потерпілої.

Зустрічний позов

Поліція допитала Каміль Стросс-Кан у понеділок. Про це на умовах анонімності розповів агенції Associated Press один з представників судової влади.

Її мати, колишню дружину пана Стросс-Кана, яка водночас є хрещеною Трістан Банон допитали у п'ятницю, розповіло джерело.

Пані Банон сказала, що вона не позивалася до суду раніше, бо "усі казали мені, що я ніколи не виграю", однак після звинувачень у Нью-Йорку у неї, "можливо, з'явився шанс нарешті бути вислуханою".

Домінік Стросс-Кан відкидає всі звинувачення і подав зустрічний позов проти пані Банон, яка, за його твердженням, дала неправдиві свідчення.

Саму пані Банон та її матір, яка сама є членом ліво-центристської Соціалістичної партії Стросс-Кана, поліція допитала минулого тижня.

Новини на цю ж тему