ЗМІ: Лопес співала узбеку, але в Україні

Популярна американська співачка Дженніфер Лопес, як повідомляють ЗМІ, виступила в Україні на весіллі Амона Асланова. Це син узбецького нафтового магната Азама Асланова.

Копирайт изображения Getty
Image caption Світову пресу найбільше цікавить оголошене розлучення Дженніфер Лопес та співака Марка Ентоні

Раніше з’являлася інформацію, що поп-зірку запросив на весілля своєї доньки український багатій та співвласник "Індустріального союзу Донбасу" Сергій Тарута.

Весілля узбецького багатія святкували в пансіонаті "Айвазовський" біля Алушти, який належить Сергію Таруті. Там відзначали свої дні народження і він, і колишній президент України Леонід Кучма.

Саме тому, як припускає газета "Сегодня", запрошення Дженніфер Лопес спочатку приписували українському бізнесмену.

Таруту та Асланова-старшого пов’язують бізнес-інтереси.

За інформацією ЗМІ, Дженніфер Лопес отримала за свій півгодинний виступ близько мільйона доларів. Вона прилетіла до Криму у вівторок і ввечері того ж дня покинула Україну.

Крім американської зірки, на весіллі виступили Земфіра, Ніколай Басков, гурти "Мумій Троль" та "Місто-312", а також учасники "Камеді Клаб".

Загалом вартість святкування оцінюють у приблизно 10-15 мільйонів доларів і називають чи не найдорожчим весілля в Україні.

Попри те, що цього разу надзвичайно дороге весілля влаштував не українець, українські бізнесмени та політики також відомі своєю любов’ю до розкішного життя та дорогих свят.

Так, раніше західна преса багато писала про українського мільярдера, який витратив 5 мільйонів євро на святкування свого ювілею на французькому курорті Куршевель. Гучними вечірками відомий і президент Віктор Янукович.

А днями журналісти видання "Українська правда" помітили радника президента Ганну Герман на Лазуровому узбережжі Франції та з’ясували, що вона зупинялася у розкішному 5-зірковому готелі. Сама пані Герман сказала, що була у відрядженні і не зобов’язана звітувати про нього.