Ландік залишається під вартою в Росії

Роман Ландік Копирайт изображения UNIAN
Image caption Рамана Ландіка залишили під Вартою в Росії

Російський суд вирішив залишити Романа Ландіка під вартою до ухвалення рішення Генпрокуратури Російської Федерації про його екстрадицію.

Про це заявив виконуючий обов'язки генпрокурора Ренат Кузьмін, пояснивши, що, відповідно до російського законодавства, питання екстрадиції вирішуює виключно уповноважений прокурор Генеральної прокуратури РФ.

"Тому дочекаємося рішення Генеральної прокуратури, далі буде видно, як і в які терміни Ландік буде екстрадований, якщо таке рішення, повторюся, буде ухвалено російською владою", - додав Кузьмін.

Раніше українська преса з посиланням на правоохоронців писала, ніби Краснодарський суд вирішив видати Ландіка Україні.

Проти Романа Ландіка, батько і рідний дядько якого є депутатами парламенту від Партії Регіонів, в Україні порушили кримінальну справу за побиття молодої дівчини в луганському ресторані.

Коршунова готова миритися?

20-ти річна Марія Коршунова отримала серйозні травми в результаті побиття депутатом. Роману Ландіку "доведеться за це відповідати" - заявляв президент Віктор Янукович.

Втім адвокат потерпілої Ігор Зазимкін повідомив ТСН, що вона може піти на мирову. За його словами, такий розвиток подій можливий, якщо колишній депутат Луганської міськради щиро розкається і відшкодує витрати на лікування потерпілій.

"Але навіть у цьому випадку суд буде, бо проти Ландіка порушено кримінальну справу за фактом хуліганства", - зазначає адвокат. Ігор Зазимкін також повідомив, що дівчина ще не визначилася, чи вимагати морального відшкодування.

Раніше дівчина писала заяву, що конфлікт вичерпано, але із появою адвоката всі документи анульовано. Захисник також повідомив, що до його підзахисної вже приїздили люди, які представляли інтереси обвинуваченого.

"Все одно будуть сторони зустрічатися домовлятися рано чи пізно", - зазначив Ігор Зазимкін.