Імпортні авта можуть зрости в ціні

Імпортні автомобілі найпопулярнішого в Україні сегменту (з двигуном 1-2,2 літрів) можуть подорожчати для українців на 50%.

Це, за інформацією Всеукраїнської асоціації автомобільних дилерів та імпортерів, може статися в разі збільшення ввізного мита або запровадження квот на поставки іноземних авт.

Копирайт изображения AP
Image caption Українському автовиробнику імпорт такої продукції перешкоджає

З проханням проаналізувати "збитки, завдані державі агресивними діями західних компаній у 2009-2010 роках" та переглянути умови ввезення іномарок (зокрема, збільшити ввізне мито) у червні цього року звернулися до уряду українські виробники автомобілів, об‘єднані в асоціацію Укравтопром. Вони переконані, що такі заходи заохотять світових автогігантів випускати свою продукцію в Україні. А це, у свою чергу, створить робочі місця та принесе державі чималі доходи за рахунок податків.

Укравтопром просить допомоги уряду, оскільки вважає, що українські заводи з випуску легкових автомобілів нині перебувають на межі краху. За підрахунками українських виробників, у 2010 році обсяги імпорту виросли порівняно з попереднім роком на 70%. Це на тлі значного погіршення показників господарчої діяльності українських автомобілебудівників, загрожує, на їхню думку, значними збитками цілій галузі економіки. Аби не допровадити ситуацію до краху, Укравтопром вимагає від уряду збільшити ввізне мито на вироблені в інших країнах авта з двигуном 1-2,2 літра з 10 до 34%, тобто, більше, ніж утричі.

Мито та конкуренція

Натомість імпортери вважають, що за такими закликами до уряду стоїть небажання українських автовиробників чесно конкурувати на ринку.

Крім того, на їхню думку, іноземні інвестори навряд чи схочуть вкладати свої капітали у старі автомобілебудівні українські заводи, на що сподівається уряд. Якщо виходити з інтересів покупців автомобілів, то, на думку компаній-імпортерів, і збільшення мита, і запровадження квотування призведе до подорожчання іномарок.

"Позбавлені вибору покупці будуть вимушені переключитися на автомобілі, які випускаються в Україні, хоча переважна більшість їх не відповідає вимогам безпеки та комфорту", - вважають торговці іномарками.

Окрім того, на думку імпортерів, жоден із автозаводів в Україні не випускає по-справжньому українських авт.

"Останньою моделлю, яка розроблялася тут, була Славута, знята з конвеєра торік, а нинішній український автопром являє собою "викруткове" виробництво – дрібновузлове чи крупновузлове збирання", - сказано в інформаційному повідомленні асоціації імпортерів. Вони також нагадують урядові, що заходи, які лобіюють виробники українських автомобілів, можуть наразити Україну на санкції з боку Світової організації торгівлі. Вступаючи в СОТ, Україна зобов‘язалася знизити ввізне мито на іномарки з 10 до 9%.

Що подумає СОТ

Українські ж автовиробники нагадують, що за умовами СОТ кожен член цієї організації має право кожні три роки переглядати умови перебування в ній. Для України така нагода настане після 1 січня 2012 року. А закон "Про застосування спеціальних заходів стосовно імпорту в Україну" дає урядові право на збільшення ввізного мита чи на запровадження квот у разі, як автоімпорт, зокрема, загрожує значними збитками для національного виробника.

Однак оглядачі вважають, що СОТ треба буде переконувати не голослівними заявами про загрозу, а лише результатами глибокого аналізу стану справ у цілій автобудівній галузі України. Не останню роль у цьому має зіграти наявність прямих причинно-наслідкових зв‘язків між збільшенням автоімпорту та зростанням збитків українських виробників.