Росія заявляє, що на пілотів Качинського тиснули

Міждержавний авіаційний комітет (МАК) Росії заявляє, що на екіпаж літака польського президента Леха Качинського здійснювали психологічний тиск.

Копирайт изображения AP
Image caption Голова МАК каже, що в польському звіті не було нічого нового

Представники МАК заявили про це 2 серпня на прес-конференції через кілька днів після того, як свій звіт презентувала польська комісія.

Поляки тоді заявили, що високопосадовці, які перебували на борту літака Ту-154, не тиснули на пілотів.

Cудно розбилося у квітня 2010 року під Смоленськом. Загинули всі, хто перебував на борту.

Крім того, МАК не згодна з припущенням польської комісії про те, що радіолокаційна система посадки аеродрому "Смоленськ-Північний", де мав приземлитися літак з польським керівництвом, не працювала. Голова технічної комісії МАК Алєксєй Морозов сказав, що, на думку самої комісії та незалежних експертів, інфраструктурні недоліки роботи аеродрому не вплинули на причину катастрофи.

Він також заявив, що висновки польської комісії не містять нічого нового порівняно з тим, про що заявляла МАК.

"Польська сторона у представлених матеріалах практично повторила свої зауваження, низка положень яких цілком обґрунтовано не була прийнята технічною комісією МАК", - сказав Морозов.

Він також наголосив, що, на думку МАК, безпосередньою причиною катастрофи було те, що екіпаж вирішив не йти на запасний аеродром.

Польща: Росія частково винна

Минулого тижня польська комісія оприлюднила звіт з приводу аварії літака. У ньому, зокрема, зазначено, що Росія "частково винна" у катастрофі. Подробиці тут.

Головною причиною катастрофи визнали помилку пілота, але частину провини поклали також і на диспетчерів аеропорту та його погане освітлення. Через кілька годин після оприлюднення того звіту міністр оборони Польщі Богдан Кліх пішов у відставку.

Літак, що розбився під Смоленськом, мав доправити польське керівництво на відзначення роковин Катиньської трагедії.

Новини на цю ж тему