Кличко перервав тренування через Тимошенко

Віталій Кличко каже, що справжній бій відбувається в Україні Копирайт изображения Getty
Image caption Віталій Кличко каже, що справжній бій відбувається в Україні

Після арешту екс-прем'єра України Юлії Тимошенко чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Віталій Кличко перервав свою підготовку до бою проти поляка Томаша Адамека і повернувся у Київ.

Поєдинок Кличко-Адамек має відбутися 10 вересня у Вроцлаві.

Віталій Кличко є депутатом міської ради Києва та одним із учасників Помаранчевої революції 2004 року.

"Дізнавшись про те, що відбувається в Україні, я призупинив підготовку до бою і повернувся в Київ, оскільки розумію, що справжній бій за демократичні цінності розгортається саме тут - в Україні - і я не можу бути стороннім спостерігачем в цій ситуації", - написав пан Кличко у своєму блозі на сайті "Українська правда".

Лідер партії "УДАР" наголосив, що справи проти опозиціонерів "від самого початку є політично заангажованими":

"Отже, якщо правосуддя у нас вибіркове, виникає питання – хто наступний опиниться за ґратами? Невже влада збирається воювати з власним народом та пересаджати всіх тих, хто виступає проти її методів керування країною?"

Копирайт изображения AP
Image caption Юлію Тимошенко перевезли у СІЗО

Віталій Кличко застеріг, що наслідком таких дій влади може стати міжнародна ізоляція України.

Українська влада наголошувала неодноразово, що всі справи проти колишніх міністрів та державних посадовців, пов'язаних із Юлією Тимошенко, не є політичними, а є частиною боротьби із корупцією.

Суддя Печерського суду Києва Родіон Кірєєв у п'ятницю ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу Юлії Тимошенко із підписки про невиїзд на арешт.

Пані Тимошенко звинувачують у перевищенні службових обов'язків під час підписання газових угод із Росією 2009 року. Пані Тимошенко відкидає ті звинувачення.

Біля стін суду триває акція протесту прихильників пані Тимошенко, які вимагають її негайного звільнення.

Новини на цю ж тему