Покоївка подала позов проти Стросс-Кана

Покоївка, яка звинувачує екс-главу МВФ Домініка Стросс-Кана у сексуальних домаганнях, подала цивільний позов проти нього у Нью-Йорку.

Копирайт изображения Getty
Image caption Нафісату Діалло твердить, що зневажена її жіноча гідність

У документі Нафісату Діалло твердить, що після справи вона відчула приниження і зневагу до себе, і вимагає компенсації, яку має визначити суд.

Пан Стросс-Кан, якого відпустили під заставу, не визнає себе винним у сексуальних домаганнях до покоївки.

Адвокати екс-глави МВФ кажуть, що у позові немає жодних серйозних аргументів і вони планують його оскаржувати.

У позові покоївки йдеться про те, що Домінік Стросс-Канн "навмисно, жорстоко і люто домагався пані Діалло, і в результаті принизив і зневажив її жіночу гідність".

У документі вказано, що під час сексуальних домагань до покоївки 14 травня, пан Стросс-Кан поранив її плече, зірвав з неї білизну і з силою схопив за потилицю.

До звинувачень покоївки у сексуальних домаганнях 65-річного Домініка Стросс-Кана називали найімовірнішим претендентом на президентське крісло Франції після виборів наступного року.

Судові слухання у тій справі поновляться 23 серпня.

Прокурори твердять, що у готелі "Софітель" в Нью-Йорку лишилися зразки ДНК, які підтверджують сексуальні домагання Стросс-Кана.

Тоді як адвокати Стросс-Кана кажуть, що пані Діалло звинувачує екс-главу МВФ у домаганнях, бо має фінансовий інтерес.

Згідно із джерелами The New York Times, за день до того, як стався інцидент, Нафісату Діалло телефонувала чоловікові, який перебуває у в’язниці.

У телефонній розмові, записаній на плівці, йдеться про те, які зиски може принести звинувачення проти Стросс-Кана та порушення проти нього карної справи. Чоловіка, із яким розмовляла покоївка, було засуджено за зберігання 180 кілограмів марихуани. За останні 2 роки він перерахував на рахунки готельної покоївки понад 100 тисяч доларів.

Тому, на думку адвокатів Стросс-Кана, позов пані Діалло тільки ще раз підтверджує справжні мотиви покоївки.

Новини на цю ж тему