Знайдені уламки Ан-12 під Магаданом

У Магаданській області знайдені уламки літака АН-12, який у вівторок потрапив в аварію. На його борту перебували 11 людей.

Image caption Літак АН-12, що впав у Магаданській області, був в експлуатації понад 48 років

Гелікоптер Мі-8, який був долучений до пошукової операції, виявив місце падіння літака біля поселення Омсучкан в Магаданській області.

Через погану погоду, а також складний рельєф місцевості пошукові групи досі не дісталися до місця аварії.

Загалом, пошукова операція тривала більше доби.

Як розповів агенції Інтерфакс працівник місцевого лісництва, місце падіння літака - одне з найбільш важкодоступних районів Магаданської області. До Магадана близько 600 кілометрів, доріг практично немає, а "те, що було, розмили дощі, і проїхати неможливо".

Перші версії

Літак здійснював політ з Комсомольська-на-Амурі на Чукотку з дозаправленням в Магадані. Серед 11 людей, які були на борту літака, двоє - пасажири.

АН-24 використовують переважно у транспортних цілях. Цього разу на ньому було близько 17 тонн вантажу.

Майже відразу після вильоту з Магадана пілот повідомив, що один з чотирьох двигунів загорівся і він повертатиметься назад.

До аеропорту були стягнуті пожежні авто і машини швидкої допомоги, однак літака вони так і не дочекались.

Пізніше в околицях поселення Омсукчан був зафіксований сигнал аварійного маяка літака.

Російські слідчі розглядають дві основні версії аварії - технічна несправність і порушення правил безпеки експлуатації повітряного судна.

"Вже встановлено, що судно випущене в експлуатацію у 1963 році. Під час розслідування буде оцінений технічний стан повітряного судна", - твердять у прес-службі Далекосхідного управління на транспорті.

В останні місяці в Росії сталися кілька катастроф літаків "Антонов" застарілих моделей.