Стрілянина і вибухи у міністерстві оборони Естонії завершилися смертю нападника

Стрілянина і вибухи у міністерстві оборони Естонії завершилися смертю нападника. Поліції також вдалося звільнити заручників. Про інших постраждалих, крім самого нападника, не повідомляють.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Спецпідрозділ естонської поліції звільнив будівлю міністерства оборони від нападника

Приблизно о 15.30 за місцевим часом у будівлі міністерства оборони Естонії стався "інцидент з застосуванням зброї" - цитує агенція Associated Press слова представника міністерства оборони Петера Куімета.

Нападник підірвав саморобний вибуховий пристрій і зробив кілька пострілів перед тим, як двох взяти заручників. Місцева преса також повідомляє, що кілька співробітників міністерства порятувалися, вистрибнувши із вікна.

Незабаром до міністерства прибула поліція.

Працівників евакуювали, а поліція оточила будівлю.

Міністр оборони Естонії Март Лаар у той час був відсутній у міністерстві, повідомляють місцеві медіа.

Речник естонської поліції Мікель Лоіде заявив, що нападник покінчив життя самогубством, тоді як заручникам вдалося порятуватися неушкодженими. Згідно із іншими джерелами, нападника було застрелено поліцією. Про мотиви дій нападника поки що нічого не повідомляється, а його особу встановлюють. Місцеві ЗМІ повідомляють, що це колишній військовий, хоча під час нападу він був одягнений у цивільне.